Založ si blog

Korupčníčka Čaputová bojuje proti korupcii.

Najvplyvnejšia žena sveta Čaputová ide bojovať proti korupcii, hoci sama má korupčne získanú advokátsku skúšku a celý čas je korumpovaná mimovládnym sektorom.

„Korupcia je globálny fenomén a ovplyvňuje všetkých rovnako, podobne ako klimatické zmeny.“ Výrok Čaputovej počas virtuálnej diskusie o prevencii a boju proti korupcii. V otázke boja proti korupcii je podľa nej dôležité, aby orgány a inštitúcie bojujúce proti tomuto fenoménu riadili dôveryhodní ľudia.

Keď spomína dôveryhodných ľudí, tak samotná Čaputová má bez najmenších pochybnosti korupčným spôsobom získanú advokátsku skúšku. V čase keď mala vykonávať koncipientsku prax, mala založenú aj živnosť ….  Keď to vyšlo najavo počas prezidentskej kampane, tak narýchlo požiadala o vyškrtnutie zo zoznamu advokátov.

Tiež sú veľmi vážne pochybnosti o legálnosti nadobudnutia jej právnického titulu, keďže ho dostala bez toho, aby vôbec napísala nejakú diplomovú prácu.

Čaputová stvorila iba tzv. vedecké publikácie, pričom išlo o brožúrky, ktoré majú asi 30 strán banálneho textu, ktoré publikovala len preto, aby takto mohla inkasovať peniaze od Nadácie otvorenej spoločnosti, ktorá za tieto údajné vedecké publikácie Čaputovej platila honoráre. Už len chýbalo, aby sa začala titulovať ako vedec, čo do určitého času vykrikoval jej volebný súputník podvodný vedec Mistrík.

Spomenúť tiež treba volebnú korupciu, keď na kampaň použila niekoľko násobne viac finančných prostriedkov než dovoľoval zákon.                

Mesiac dozadu sme mohli sledovať ako Čaputová korupčne presadila svoju dcéru za modelku, u  módneho návrhára, ktorý má s prezidentskou kanceláriou exkluzívnu zmluvu na obliekanie prezidentky.

Čaputová je však od svojho politického vykreovania systematicky korumpovaná zahraničnými mimovládkami, ktoré jej udelili Goldmanovu environmentálnu cenu, ktorej súčasťou je aj finančná podpora 175 tisíc dolárov, čo je modus operandi, spôsob akým zahraničné mimovládky financujú svojich agentov, ktorí následne kandidujú na najvyššie vládne posty, a v týchto funkciách potom slúžia ako marionetky svojim sponzorom.

Neveríte, pár príkladov zo zahraničia:

Luis Macas (Ekvádor) environmentalista a aktivista. Po zisku Goldmanovej ceny sa stal ministrom poľnohospodárstva a v roku 2006 kandidoval na prezidenta.

Marina Silva (Brazília) environmentálna aktivistka. Po zisku Goldmanovej ceny sa stala ministerkou a kandidovala na prezidentku Brazílie.

Jean-Baptiste Chavannes (Haiti) aktivista. Po zisku Goldmanovej ceny kandidoval na prezidenta Haiti.

Albena Simeonova (Bulharsko)  environmentálna aktivistka. Po zisku Goldmanovej ceny  sa stala podpredsedníčkou Bulharskej strany zelených.

Rudolf Amenga-Etego (Ghana)  právnik a environmentalista. Po zisku Goldmanovej ceny sa stal poslancom parlamentu a politickým lídrom.

A ďalší a ďalší, ktorí bez najmenších pochybnosti korumpovaní mimovládnym sektorom, potom kandidujú na najvyššie štátne funkcie, z ktorých presadzujú zvrátené ideológie svojich sponzorov.

A Čaputová, osoba z tejto globálnej korupčnej schémy ide na Slovensku viesť boj proti korupcii???

Len pár dni dozadu tí istí sponzori, ktorí jej dali Goldmanovu cenu a dosadili ju do funkcie prezidenta, ju označili vo svojom médiu za jednu z najvplyvnejších žien sveta. Čo je len ďalší príklad fungovania tejto mega politickej korupcie.

Môže superKorupčníčka, momentálne sediaca na vrchole pyramídy moci, dvíhať zástavu boja proti korupcii?

V našich pomeroch, žiaľ, zatiaľ sa tvári, že môže, ale práve normálnym ľuďom sa z toho dvíha žalúdok.

Skončia kolaboranti na čele s Čaputovou presadzujúci okupačnú zmluvu proti Rusku tak, ako Emanuel Moravec za Háchovej éry v Česku, resp. sluhovia USA v Iraku Sadam Husein, Muamár Kadáfi v Lýbii, či Nicolae Causescu v Rumunsku?

21.01.2022

S bývalým ústavným sudcom docentom Drgoncom sme doručili pripomienky k okupačnej zmluve medzi Slovenskom a USA, ktoré boli odignorované, keď nám zabránili v rozpore s platným právnym stavom zúčastniť sa pripomienkového, rozporového konania. Ako od začiatku hovorím, na zmluvu ktorá narúša suverenitu a zvrchovanosť Slovenska musí byť vyhlásené referendum. Fico [...]

Trestné oznámenie na Naďa a spol. za okupačnú vojenskú zmluvu Slovenska s USA namierenú proti Rusku.

15.01.2022

Včera som podal elektronicky aj poštou trestné oznámenie na úradníkov Naďa, alt. aj na neho samotného preto, lebo neumožnili vyše 22 000 účasť občanov na správe veci verejných nepozvaním ich zástupcu na rozporové konanie o okupačnej vojenskej zmluve Slovenska s USA namierenej proti Rusku, hoci platné legislatívne pravidlá im to ukladajú. [...]

Po krokoch Hamrana sú Kolíková a Mazák na ťahu.

13.01.2022

Iba Mazák môže pretromfnúť menovanie trestne stíhaných policajtov do vyšších funkcii, keď cez Súdnu radu preloží všetkých trestne stíhaných sudcov na Najvyšší súd a Kolíková priklincovať vymenovaním Černáka za generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže. https://www.facebook.com/harabinstefan/posts/480080133481482 [...]

kučerka

Expolicajt Kučerka, obžalovaný z korupcie, sa cíti nevinný

25.01.2022 10:27

Podľa obžaloby prijal úplatok 25-tisíc eur od Norberta Bödöra.

Matúš Vallo

Očakávané. Vallo chce aj naďalej šéfovať Bratislave

25.01.2022 10:13, aktualizované: 10:50

Vallov protikandidát vo voľbách zatiaľ nie je verejnosti známy, okrem súčasného primátora kandidatúru ešte nikto ďalší neohlásil.

test, covid, testovanie Ružinov

Na Slovensku pribudlo 8120 prípadov nákazy koronavírusom a 23 obetí

25.01.2022 10:10, aktualizované: 10:38

Viac ako 81 percent z hospitalizovaných nie je zaočkovaných, alebo má len jednu dávku očkovacej látky.

Petržalka / Bytovka / Panelák / Hasiči / Požiar /

Požiar paneláku v Prahe si vyžiadal evakuáciu 40 ľudí

25.01.2022 09:55

Výšku škody odhadujú na 200-tisíc Kč.