Založ si blog

VÝZVA SLOVENSKÉHO OBČANA na 17. NOVEMBER

Občania Slovenska, Vlastenky a Vlastenci my, ľudia normálni, no srdcom čestní, úprimní a pracujúci.      

Prestávame byť pasívni.

Vláda za podpory prezidentského úradu, vyhlásila proti nám, jednoduchým ľuďom, vojnu.

Nezaujíma ich naše zdravie.

Nezaujíma ich, z čoho máme žiť.

Nezaujíma ich, z čoho nakŕmime naše deti.

Od samého začiatku klamu a robia všetko pre naplnenie v minulosti hoaxom označovaného plánu západných elít. Vo vzťahu k čomu je dnes už známa faktografia cez priame dôkazy, zmluvy a klinické testy, ktoré realizujú na nás, všetkých, na Slovenskom národe.       

ZRADILI VLASTNÝ ŠTÁT.

Spustili genocídu na vlastnom národe, cez experimentálne preparáty, za ktoré nikto neručí.

SPUSTILI GENOCÍDU NÁŠHO RODU, NAŠEJ RODINY, NAŠEJ VLASTI.     

Za akýkoľvek iný názor, aj na sociálnych sieťach, ako je vládny, polícia prenasleduje, šikanuje a vyhráža sa trestným stíhaním.

Prenasledujú a vyhrážajú sa lekárom a sestričkám za monitorovanie fatálnych skutočnosti po vpichu experimentálnym preparátom, obsadenosti lôžok v nemocniciach neočkovanými, vymyslených a zavadzajúcich číslach testov a falšovaním pitevných správ.

Za neexistujúce priestupky polícia fyzicky napáda ľud.        

Polícia je odmeňovaná za agresiu voči nám ľuďom, dokonca aj dôchodcom.

Účelovo rozdelili slovenských občanov a zvyšujú tlak schvaľovaním ďalších a ďalších nezmyselných,  protiústavných nariadení.

Aký je rozdiel medzi 17 NOVEMBROM 2020 a 17 NOVEMBER 2021?

Dnes, na našom území, sú už i vojenské silové zložky NATO‼

Silové zložky, ktoré táto DOČASNÁ vláda, a niet už o Tom pochýb, chce použiť proti nám, ktorí sme bez práv a slobody, ktorí sa odmietame stať pokusnými zvieratami v laboratóriu a ktorí sa staviame na odpor.

KONAJME preto:

1) Zverejňujme výzvu, pre nás všetkých, aby sme udržali rozvahu a pokoj v duši, keď budeme na akýchkoľvek zhromaždeniach vyjadrovať svoj názor a odpor voči ,,DOČASNEJ VLÁDE A PREZIDENTSKÉMU ÚRADU“, nikdy im ale nedajme  do rúk to, načo tak dlho a starostlivo čakajú, použiť silové zložky i vojenské z NATO.

2) Zaznamenávajme poctivo a starostlivo my občania, už teraz každý pokus o zneužitie právomoci, či porušenie lekárskej prísahy, aj digitálne a BLÍŽI sa ČAS,  keď VŠETCI, ČO PORUŠILI ZÁKON, SA BUDÚ trestnoprávne ZODPOVEDAŤ‼ je veľmi dôležité zachovať pritom pokoj, nebiť sa, nehádať sa, no každé porušenie ZÁKONA, čestne zdokumentovať a už teraz nezničiteľným spôsobom uschovať‼

3) Do momentu oslobodenia, sme presvedčení, že všetci čestní právnici, budú silnou oponentúrou bezpráviu dočasnej vládnej klike

Ľudia nebojte sa hájiť svoje prirodzené ľudské práva svoju identitu, svoju rodinu, svoju Vlasť a práve účasťou na proteste 17. novembra to dajte rozhodným spôsobom najavo.   

          Rúško je symbol otroctva.

Oni sa nás začnú báť až vtedy, keď prestaneme byť otrokmi.

 

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.