Založ si blog

Konanie Matoviča nie je na odvolanie z pozície premiéra, ale na odňatie Občianskeho preukazu. Matej Korvín: „Nevzdelaný kráľ je korunovaným somárom. “

 

 

Vážení spoluobčania so súhlasom Matoviča, Kollára, Šeligu, Remišovej, Sulíka, ale aj Čaputovej od teraz môžete beztrestne kradnúť podvádzať, lúpiť, vraždiť, pokiaľ Vám to banda lotrov hore citovaná následne odsúhlasí v parlamente.

Nezadržateľne sa blíži čas, kedy Matovič bude zatvorený do Pezinka minimálne na 6 poschodie s režimom najostrejšej kazajky.

Vysvetlím prečo aj v právnej rovine.

Článok venujem duševnému stavu a psychologicko-psychiatrickej analýze osobnosti Matoviča ale aj poslancov, ktorí podržali jeho Neúmyselný úmysel, opakujem pre ľahké pochopenie Neúmyselný úmysel podvádzať a legalizovať plagiátorstvo cez parlament.

Budem vychádzať netradične z obsahu článku GDOVINOVEJ, teda Denníka N a okomentujem Matovičovu obhajobu na tlačovke.

Matovič vyhlásil, že podvod pri diplomovke spáchal nevedome, plagiát nevytvoril úmyselne, lebo si bol istý, že správne citoval zdroje. Tvrdil, že doteraz nevedel a ani len netušil, že v diplomovke zr oku 1998 vykrádal cudzie texty.

Citujem: „Plagiát je niečo, kde vedome necitujete autora“ a preto to nerobil úmyselne.

Rozum zostáva stáť.

Novinári sa ho pýtali, či zverejní diplomovku. Vyhýbal sa a súhlas na zverejnenie nedal. „Zverejnením diplomovky nikoho nepresvedčím, že som 22 rokov žil s tým, že som nevedel, že som niečo ukradol,“ tvrdil Matovič. Toto nemá úroveň logiky ani absolventa osobitnej školy pre dementov.

Prečo? Lebo, podvod sa nedá totiž spáchať nevedome, ako napríklad ublíženie na zdraví z nedbanlivosti pri dopravnej nehode.

Čoho, že sa to ale bojí Matovič? Veď Brusel aj Žitňanská a všetci ultraliberáli, hlásajú absolútnu transparentnosť? Diplomovka je dostupná len na nahliadnutie v knižnici Fakulty managementu Univerzity Komenského a bez súhlasu jej autora nie je možné fotografovať jej obsah.

Matovič priznal, že prácu pred odovzdaním ani asi nevidel. „Ja neviem, nepozeral som si diplomovku,“ tvrdil. „Vy ste ju ani v roku 1998 nevideli?“ pýtali sa novinári. „Predpokladám, že možno ani nie,“ odpovedal Matovič.

Legitímna otázka každého slušného občana znie: Ako mohol ísť obhajovať to, čo nevypracoval a ani len nečítal?

Porovnanie s knihami, s ktorými pracoval, ukázalo, že okrem úvodu a záveru celú diplomovú prácu vykradol z dvoch publikácií. Čiže Matovič sa na hulváta priznal, že je plagiátor a v diplomovke vykradol iba dve knihy.

Na diplomovú prácu vraj nemal čas – v posledných ročníkoch štúdia rozbiehal vlastný podnik a zamestnával ľudí preto nemal čas na diplomovku. Nič mu, ale nebránilo, aby ukončil štúdium bez podvodu, alebo ho aspoň prerušil pre pracovnú zaneprázdnenosť.

Podvodného študenta si zastáva Fakulta managementu UK. Dekan Greguš si stojí za tým, že jeho kolegovia pred 22 rokmi udelili titul oprávnene. „Áno, nebolo to na Nobelovu cenu, ale titul si stopercentne zaslúžil, pretože nepodvádzal,“ tvrdí Greguš.

Toto je krásne vierovyznanie skorumpovaného dekana, lebo keby nevzal úplatok on, alebo jeho ľudia v komisii, tak Matovič nedosiahne uznanie podvodnej diplomovky, ku  ktorej sa sám  aj priznal. Greguš i napriek priznaniu Matoviča, že fakultu skorumpoval sa tvári, že s tým nemá nič spoločné, že ním nastolený, resp. tolerovaný korupčný mechanizmus akceptovania podvodných diplomoviek, je u neho bežná prax. Najnovšie už UK tvrdí, že práca Matoviča nezodpovedala štandardom ich kvalifikačných kritérií.

Konanie Matoviča nie je na odvolanie z pozície premiéra, ale na odňatie Občianskeho preukazu. Každý, kto sa pri hlasovaní o Matovičovom odvolávaní nezúčastnil, alebo zdržal, resp. hlasoval proti, schvaľoval len a len nemorálnosť, korupciu, podvod a zlodejinu v priamo prenose. Výsledkom hlasovania o Matovičovi je daná výzva všetkým občanom, aby slobodne kradli, podvádzali. Matovičovi parlament iba legalizoval, resp. zlegitimizoval ťažký podvod, dal ho na úroveň normálnosti, a to je doslova desivé.

“Ultra fašistickí liberáli“ majú dvojitý meter – na seba jeden a na oponenta druhý. Keď ide o nich nemajú nulovú toleranciu a la Lipšic, preto ho aj chcú za generálneho prokurátora.

Táto analýza nie je o Matovičovi, ale žiaľ o tom, či si Slováci zaslúžia štátnosť, keď na čele exekutívy je podvodník, ktorý sa sám diagnostikoval ako schizofrenika a ktorý úmyselne znevieryhodňuje Slovensko so zjavným zámerom ho zlikvidovať.

Môže Slovensko akceptovať Matoviča ako premiéra iba preto, že tvrdí o sebe, že on je menší zlodej a podvodník ako Fico. Pri vražde by sme dokonca mohli argumentovať, že Rigo deväť násobný vrah nemôže byť premiér, ale ja Matovič iba ako „dvojnásobný vrah“ áno.

Trochu histórie nezaškodí. Už v druhej polovici 15 storočia uhorský kráľ Matej Huňady, zvaný Korvín, povedal: „Nevzdelaný kráľ je korunovaným somárom.“

Pripájam i krátke video: https://www.youtube.com/watch?v=lp9K56oov2Q&t=2s

Ak sa chcete očkovať, tak iba vtedy, keď ako prvý očkovanie prežije Matovič, Paulínka a jeho deti.

04.12.2020

Ak sa chcete očkovať, tak iba vtedy, keď ako prvý očkovanie prežije Matovič, Paulínka a jeho deti. Už pol roka Vás Matovič a jeho fašistická klika agendou Covid-divadlá podvádza, hoci ide nesporne iba o bežnú virózu i podľa WHO, zrovnateľnú s predchádzajúcimi chrípkami. Matovič Vás v rozsahu cez tri milióny, ako to sám prezentoval, nechal podvodne testovať, akože [...]

Policajný prezident Kovařik zrejme nemyslí na to, že pokiaľ bude kryť zjavnú trestnú činnosť Matoviča a jeho fašistickej chunty, sa za chvíľu ocitne vo väzbe ako generál Gašpar.

01.12.2020

Už teraz sa teším ako má Kovařik bude stíhať, že som sa postavil proti mučeniu a že ako zdravý nenosím rúško, keďže nemám takú právnu povinnosť. Odporúčam mu aby sám viedol vyšetrovanie, lebo až tam sa možno už konečne dozvie aký je platný právny stav. V rámci platného a účinného Trestného zákona aj jeho, okrem ďalších, upozorňujem na permanentné [...]

Moja úcta patrí i nitrianskym policajtom, lebo poznajú platný právny stav. Pokutu neuložili nikomu, ani mne.

30.11.2020

Slovensko, Vlasť Moja, občianska iniciatíva, včera v Nitre zorganizovala verejný protest občanov proti Covid diktatúre Matoviča a spol. V prejave som poučil detailne prítomných ako sa majú správať a aj právne brániť pri celoplošnej nezákonnosti, resp. neústavnosti Covid opatrení Mikasa a Matoviča. Na proteste bolo vyše 400 ľudí, pričom ani jeden nemal rúško. [...]

heiko maas

Maas: Americkí vojaci sú v Nemecku vítaní, prispievajú k bezpečnosti Európy

04.12.2020 23:19

Nemecký minister zahraničných vecí v piatok privítal návrh rozpočtového zákona amerického ministerstva obrany.

krajčí mikas

Situácia na Slovensku sa zhoršuje, Krajčí semafor predstaví po doplnení

04.12.2020 19:12, aktualizované: 20:24

Poukázal na to, že ak by sa Slovensko riadilo novým semaforom, v piatich regiónoch by podľa návrhu mal byť tvrdý tzv. lockdown.

Rúško

Upozornenie na rúško vyprovokovalo muža k bitke

04.12.2020 18:20

Kým cestujúci čakal v Nitre na autobus, dovolil si upozorniť dvoch mladších mužov, aby si nasadili rúška. Jeden z nich naňho zaútočil. Kopancom mieril rovno na hlavu.

Poland EU Budget

Z Orbána ešte nie je visegrádska jednotka

04.12.2020 18:03

Medzi dvoma krajinami V4, ktoré na rozdiel od Slovenska a Česka blokujú prijatie rozpočtu a krízového koronavírusového fondu EÚ, sa objavil prvý nesúlad.