Založ si blog

Konanie Matoviča nie je na odvolanie z pozície premiéra, ale na odňatie Občianskeho preukazu. Matej Korvín: „Nevzdelaný kráľ je korunovaným somárom. “

 

 

Vážení spoluobčania so súhlasom Matoviča, Kollára, Šeligu, Remišovej, Sulíka, ale aj Čaputovej od teraz môžete beztrestne kradnúť podvádzať, lúpiť, vraždiť, pokiaľ Vám to banda lotrov hore citovaná následne odsúhlasí v parlamente.

Nezadržateľne sa blíži čas, kedy Matovič bude zatvorený do Pezinka minimálne na 6 poschodie s režimom najostrejšej kazajky.

Vysvetlím prečo aj v právnej rovine.

Článok venujem duševnému stavu a psychologicko-psychiatrickej analýze osobnosti Matoviča ale aj poslancov, ktorí podržali jeho Neúmyselný úmysel, opakujem pre ľahké pochopenie Neúmyselný úmysel podvádzať a legalizovať plagiátorstvo cez parlament.

Budem vychádzať netradične z obsahu článku GDOVINOVEJ, teda Denníka N a okomentujem Matovičovu obhajobu na tlačovke.

Matovič vyhlásil, že podvod pri diplomovke spáchal nevedome, plagiát nevytvoril úmyselne, lebo si bol istý, že správne citoval zdroje. Tvrdil, že doteraz nevedel a ani len netušil, že v diplomovke zr oku 1998 vykrádal cudzie texty.

Citujem: „Plagiát je niečo, kde vedome necitujete autora“ a preto to nerobil úmyselne.

Rozum zostáva stáť.

Novinári sa ho pýtali, či zverejní diplomovku. Vyhýbal sa a súhlas na zverejnenie nedal. „Zverejnením diplomovky nikoho nepresvedčím, že som 22 rokov žil s tým, že som nevedel, že som niečo ukradol,“ tvrdil Matovič. Toto nemá úroveň logiky ani absolventa osobitnej školy pre dementov.

Prečo? Lebo, podvod sa nedá totiž spáchať nevedome, ako napríklad ublíženie na zdraví z nedbanlivosti pri dopravnej nehode.

Čoho, že sa to ale bojí Matovič? Veď Brusel aj Žitňanská a všetci ultraliberáli, hlásajú absolútnu transparentnosť? Diplomovka je dostupná len na nahliadnutie v knižnici Fakulty managementu Univerzity Komenského a bez súhlasu jej autora nie je možné fotografovať jej obsah.

Matovič priznal, že prácu pred odovzdaním ani asi nevidel. „Ja neviem, nepozeral som si diplomovku,“ tvrdil. „Vy ste ju ani v roku 1998 nevideli?“ pýtali sa novinári. „Predpokladám, že možno ani nie,“ odpovedal Matovič.

Legitímna otázka každého slušného občana znie: Ako mohol ísť obhajovať to, čo nevypracoval a ani len nečítal?

Porovnanie s knihami, s ktorými pracoval, ukázalo, že okrem úvodu a záveru celú diplomovú prácu vykradol z dvoch publikácií. Čiže Matovič sa na hulváta priznal, že je plagiátor a v diplomovke vykradol iba dve knihy.

Na diplomovú prácu vraj nemal čas – v posledných ročníkoch štúdia rozbiehal vlastný podnik a zamestnával ľudí preto nemal čas na diplomovku. Nič mu, ale nebránilo, aby ukončil štúdium bez podvodu, alebo ho aspoň prerušil pre pracovnú zaneprázdnenosť.

Podvodného študenta si zastáva Fakulta managementu UK. Dekan Greguš si stojí za tým, že jeho kolegovia pred 22 rokmi udelili titul oprávnene. „Áno, nebolo to na Nobelovu cenu, ale titul si stopercentne zaslúžil, pretože nepodvádzal,“ tvrdí Greguš.

Toto je krásne vierovyznanie skorumpovaného dekana, lebo keby nevzal úplatok on, alebo jeho ľudia v komisii, tak Matovič nedosiahne uznanie podvodnej diplomovky, ku  ktorej sa sám  aj priznal. Greguš i napriek priznaniu Matoviča, že fakultu skorumpoval sa tvári, že s tým nemá nič spoločné, že ním nastolený, resp. tolerovaný korupčný mechanizmus akceptovania podvodných diplomoviek, je u neho bežná prax. Najnovšie už UK tvrdí, že práca Matoviča nezodpovedala štandardom ich kvalifikačných kritérií.

Konanie Matoviča nie je na odvolanie z pozície premiéra, ale na odňatie Občianskeho preukazu. Každý, kto sa pri hlasovaní o Matovičovom odvolávaní nezúčastnil, alebo zdržal, resp. hlasoval proti, schvaľoval len a len nemorálnosť, korupciu, podvod a zlodejinu v priamo prenose. Výsledkom hlasovania o Matovičovi je daná výzva všetkým občanom, aby slobodne kradli, podvádzali. Matovičovi parlament iba legalizoval, resp. zlegitimizoval ťažký podvod, dal ho na úroveň normálnosti, a to je doslova desivé.

“Ultra fašistickí liberáli“ majú dvojitý meter – na seba jeden a na oponenta druhý. Keď ide o nich nemajú nulovú toleranciu a la Lipšic, preto ho aj chcú za generálneho prokurátora.

Táto analýza nie je o Matovičovi, ale žiaľ o tom, či si Slováci zaslúžia štátnosť, keď na čele exekutívy je podvodník, ktorý sa sám diagnostikoval ako schizofrenika a ktorý úmyselne znevieryhodňuje Slovensko so zjavným zámerom ho zlikvidovať.

Môže Slovensko akceptovať Matoviča ako premiéra iba preto, že tvrdí o sebe, že on je menší zlodej a podvodník ako Fico. Pri vražde by sme dokonca mohli argumentovať, že Rigo deväť násobný vrah nemôže byť premiér, ale ja Matovič iba ako „dvojnásobný vrah“ áno.

Trochu histórie nezaškodí. Už v druhej polovici 15 storočia uhorský kráľ Matej Huňady, zvaný Korvín, povedal: „Nevzdelaný kráľ je korunovaným somárom.“

Pripájam i krátke video: https://www.youtube.com/watch?v=lp9K56oov2Q&t=2s

Vyzývam Matoviča, aby bez najmenších pochybnosti verejne vylúčil, že minister obrany Naď je agentom CIA.

02.08.2020

Kyselica nesporne porušil zákon, keď ako tajný agent Vojenskej spravodajskej služby kandidoval za OĽaNO v parlamentných voľbách. Matovič, Naď či Mikulec prekvapivo tvrdia, že mu veria, čím demonštratívne vyzývajú všetkých občanov, aby porušovali zákony štátu. Kyselicová na profile hrdo zdieľa video manžela z 20. februára tohto roku (vtedy tajného agenta a [...]

Majský bude sedieť v base, zatiaľ čo právny architekt pyramídových hier Mazák, biely kôň Matoviča, sedí na čele Súdnej rady.

30.07.2020

Na deväť rokov musí nastúpiť do väzenia podnikateľ Jozef Majský, ktorému v stredu Najvyšší súd potvrdil vinu v kauze podvodu na nebankovkách Horizont Slovakia a BMG Invest. Najvyšší súd zamietol Majského odvolanie proti rozsudku Špecializovaného trestného súdu v Pezinku z roku 2015. Poškodených nebankovými subjektami je veľa a sú často znevažovaní, že si [...]

Fico vyzlečený donaha. Ním nastolený fašizmus v justícii ho dobehol v úplnej nahote opodstatnene.

28.07.2020

Trestné stíhania a väznenie novinárov dostalo zelenú kedy? Keď si Fico, Kaliňák, Pellegrini, momentálni politickí držitelia moci, za tichého súhlasu EÚ, to odskúšali disciplinárnym stíhaním sudcov za ich právny názor. V nedeľu som zdieľal video, https://www.youtube.com/watch?v=RK15Ij_Vxx4&feature=youtu.be, z ktorého vyplýva nesporná politická šikana aj sudcu [...]

veroniak remišová

Remišová: Za ľudí je v parlamente jediná seriózna stredová strana

03.08.2020 21:00

Veronika Remišová nevidí dôvod, aby sa strana Za ľudí musela spájať s inými politickými subjektami.

juan carlos

Bývalý kráľ Juan Carlos oznámil, že opúšťa krajinu

03.08.2020 19:29

Juana Carlosa v súčasnosti vyšetruje španielsky Najvyšší súd v súvislosti korupčnými aktivitami.

požiar hasiči bratislava

Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari na Rožňavskej ulici

03.08.2020 17:37

Na mieste zasahuje 21 hasičov s 5 kusmi hasičskej techniky. Pozrite si video.

Ján Hrubala

Vo výberovom konaní na post predsedu ŠTS získal najviac bodov Hrubala

03.08.2020 15:34

Ministerka spravodlivosti Kolíková si teraz môže a nemusí z úspešných uchádzačov vybrať nového predsedu.