Založ si blog

Vyústi fiktívny boj proti fašizmu do koalície Kiska-Pellegrini-Truban?

Vyústi fiktívny boj proti fašizmu do koalície Kiska-Pellegrini-Truban?

 

Posledné týždne sa javí, že najväčším problémom Slovenska je fašizmus, ktorý má predstavovať ĽSNS. I keď istá časť priaznivcov a členov tejto strany svojimi skutkami tieto podozrenia potvrdzuje, Najvyšší súd rozhodol, že fašistická nie je. Tu sa tiež dá polemizovať o tom, že Čižnárova žaloba bola diletantská zámerne a SMER s Kotlebom zobchodoval, resp. vydieral, že im nerozpustí stranu, výmenou zato, že pôjde Kotleba do prezidentských volieb, aby posunul do druhého kola Šefčoviča a, že bude v parlamente spoločne hlasovať so SMERom.

V médiách sa umelo navodzuje atmosféra, že celá spoločnosť povstala proti ĽSNS. Pritom všetci vidíme, že mítingy ĽSNS nenarúšajú nejakí spontánni občania, ale nazvážaný komparz z rómskych osád a mimovládok. Tu sa treba tiež pozastaviť pri tom, že keď dnes niekto platí Rómom za účasť na politickej demonštrácii, či im v deň volieb nebude platiť aj za voľbu istej koalície. Položme si však otázku, čo bude hlavným výsledkom tejto polarizácie spoločnosti manažovanou istou nemenovanou ambasádou?

Bude to rozdelenie politickej scény na dva tábory. V jednom budú „fašisti“ a v druhom všetci ostatní. To znamená, že po voľbách, zvlášť keď ĽSNS dosiahne dobrý výsledok, sa budú musieť všetky ostatné strany dohodnúť na nejakej koalícií, lebo hrozia „fašisti“.  A ak sme tu doteraz sledovali súboj slušní vs. SMER, tak potom sa to zmení na súboj všetci vs. ĽSNS. Nech nás preto neprekvapí, keď sa kvôli ĽSNS, budú „musieť“ spojiť Pellegrini s Kiskom a Trubanom. Odpustia si navzájom trestné stíhania a zachránia Slovensko pred „fašizmom“. Súčasný zápas slušných proti SMERu je tak len súboj o to, kto bude mať v budúcej koalícii aký podiel.

Keďže všetky strany okrem strany VLASŤ vylúčili vytvorenie koalície s ĽSNS, Kotlebovci sa teda aj so všetkými pronárodnými hlasmi, ktoré získajú ocitnú v izolácii. Čím viac ich však získajú, tým viac to pomôže vzniku nečakanej koalície, ktorú vytvoria liberáli a Kiska so SMERom. Odôvodnia to jedinou možnosťou ako ochrániť Slovensko pred fašizmom. Ale už sme si zvykli aj na koalíciu SNS s Bugárom, tak si zvykneme aj na tandem Kiska-Pellegrini plus niekto ďalší do chýbajúcej parlamentnej väčšiny. Znie to síce veľmi paradoxne, ale každý hlas pre ĽSNS, je hlasom pre liberálnu koalíciu so SMERom. Voliči Kotlebu sa tak dostali do pasce a svojimi hlasmi pomôžu vzniku liberálnej vlády. Tak ako volením Kotlebu v prezidentských voľbách si do druhého kola zvolili dvojicu Čaputová-Šefčovič.

A aké je východisko? SMER je veľká strana, v ktorej je väčšina pronárodne a prorodinne orientovaných členov. Ak budú mať možnosť ísť do koalície s rovnako pronárodne orientovanými stranami, členská základňa nedovolí, aby sa spájali s liberálmi. No ak všetky pronárodné hlasy ostanú umrtvené u Kotlebu, potom „eurohujeri“ v SMERe presadia koalíciu s liberálmi.

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA

15.02.2020

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA Včera vyšiel ďalší prieskum agentúry AKO a musím naň reagovať, pretože to, viac »

Čižnár zasiahne konečne pri kupovaní rómskych hlasov a zneplatňovaní volebných lístkov? Ak si Smer nevie obhájiť práva vlastného kandidáta, ako chce zabezpečiť právo slovenských občanov na spravodlivé voľby? 

10.02.2020

Čižnár zasiahne konečne pri kupovaní rómskych hlasov a zneplatňovaní volebných lístkov? Ak si Smer nevie obhájiť práva vlastného kandidáta, ako chce zabezpečiť právo slovenských občanov viac »

5G siete sú hazardom našej vládnej garnitúry so zdravím obyvateľov

25.01.2020

5G siete sú hazardom našej vládnej garnitúry so zdravím obyvateľov. Odborníci hovoria o poškodení DNK, rakovine, spálení tkanív kože a očí, o srdcových problémoch. Slováci a Slovenky, viac »

koronavírus nemocnica čína wuchan lekári doktor pacient

Na koronavírus zomrel riaditeľ nemocnice vo Wu-chane, hlásia už 1868 úmrtí

18.02.2020 06:20

Informovala o tom čínska štátna tlačová agentúra CNS na sociálnej sieti Weibo, podobnej Twitteru. Správa bola neskôr odstránená.

Milan Majerský, podcast

Majerský: Chceme sprísniť potratový zákon

18.02.2020 00:00

Do podcast štúdia Pravdy prišiel prešovský župan a podpredseda KDH Milan Majerský.

Jeff Bezos, amazon

Jeff Bezos venuje 10 miliárd na boj proti klimatickej kríze

17.02.2020 21:48

Bezos, ktorý je najbohatším človekom na svete, vlastní aj americký denník The Washington Post.

POLÍCIA Drogy kriminalita Sereď

Vancouver uviedol do prevádzky automat na vysokokvalitné opioidy

17.02.2020 21:34

Vancouver rozbehol už niekoľko projektov zameraných na zníženie rizika pre závislých ľudí.