Založ si blog

Vyústi fiktívny boj proti fašizmu do koalície Kiska-Pellegrini-Truban?

Vyústi fiktívny boj proti fašizmu do koalície Kiska-Pellegrini-Truban?

 

Posledné týždne sa javí, že najväčším problémom Slovenska je fašizmus, ktorý má predstavovať ĽSNS. I keď istá časť priaznivcov a členov tejto strany svojimi skutkami tieto podozrenia potvrdzuje, Najvyšší súd rozhodol, že fašistická nie je. Tu sa tiež dá polemizovať o tom, že Čižnárova žaloba bola diletantská zámerne a SMER s Kotlebom zobchodoval, resp. vydieral, že im nerozpustí stranu, výmenou zato, že pôjde Kotleba do prezidentských volieb, aby posunul do druhého kola Šefčoviča a, že bude v parlamente spoločne hlasovať so SMERom.

V médiách sa umelo navodzuje atmosféra, že celá spoločnosť povstala proti ĽSNS. Pritom všetci vidíme, že mítingy ĽSNS nenarúšajú nejakí spontánni občania, ale nazvážaný komparz z rómskych osád a mimovládok. Tu sa treba tiež pozastaviť pri tom, že keď dnes niekto platí Rómom za účasť na politickej demonštrácii, či im v deň volieb nebude platiť aj za voľbu istej koalície. Položme si však otázku, čo bude hlavným výsledkom tejto polarizácie spoločnosti manažovanou istou nemenovanou ambasádou?

Bude to rozdelenie politickej scény na dva tábory. V jednom budú „fašisti“ a v druhom všetci ostatní. To znamená, že po voľbách, zvlášť keď ĽSNS dosiahne dobrý výsledok, sa budú musieť všetky ostatné strany dohodnúť na nejakej koalícií, lebo hrozia „fašisti“.  A ak sme tu doteraz sledovali súboj slušní vs. SMER, tak potom sa to zmení na súboj všetci vs. ĽSNS. Nech nás preto neprekvapí, keď sa kvôli ĽSNS, budú „musieť“ spojiť Pellegrini s Kiskom a Trubanom. Odpustia si navzájom trestné stíhania a zachránia Slovensko pred „fašizmom“. Súčasný zápas slušných proti SMERu je tak len súboj o to, kto bude mať v budúcej koalícii aký podiel.

Keďže všetky strany okrem strany VLASŤ vylúčili vytvorenie koalície s ĽSNS, Kotlebovci sa teda aj so všetkými pronárodnými hlasmi, ktoré získajú ocitnú v izolácii. Čím viac ich však získajú, tým viac to pomôže vzniku nečakanej koalície, ktorú vytvoria liberáli a Kiska so SMERom. Odôvodnia to jedinou možnosťou ako ochrániť Slovensko pred fašizmom. Ale už sme si zvykli aj na koalíciu SNS s Bugárom, tak si zvykneme aj na tandem Kiska-Pellegrini plus niekto ďalší do chýbajúcej parlamentnej väčšiny. Znie to síce veľmi paradoxne, ale každý hlas pre ĽSNS, je hlasom pre liberálnu koalíciu so SMERom. Voliči Kotlebu sa tak dostali do pasce a svojimi hlasmi pomôžu vzniku liberálnej vlády. Tak ako volením Kotlebu v prezidentských voľbách si do druhého kola zvolili dvojicu Čaputová-Šefčovič.

A aké je východisko? SMER je veľká strana, v ktorej je väčšina pronárodne a prorodinne orientovaných členov. Ak budú mať možnosť ísť do koalície s rovnako pronárodne orientovanými stranami, členská základňa nedovolí, aby sa spájali s liberálmi. No ak všetky pronárodné hlasy ostanú umrtvené u Kotlebu, potom „eurohujeri“ v SMERe presadia koalíciu s liberálmi.

Nezákonne zavretí do karantény nemusia za ňu platiť, ale majú nesporný nárok na náhradu škody okrem iného i za izoláciu 3333 EUR za 4, resp. 1666 za 2 týždne.

23.09.2020

Viete si predstaviť situáciu, že vrah znásilni a zavraždí rodičom dcéru a potom ich drzo vyzve, aby mu za jeho láskavosť zaplatili? Detailne o tom hovorím vo videu, link ktorého pripájam: https://www.youtube.com/watch?v=X3HKxv9S5VU&feature=youtu.be

Výzva poškodeným, ktorým boli uložené pokuty policajtom za nenosenie rúšok: „Neplaťte ich žiadajte doručiť rozhodnutie o uložení pokuty písomne a okamžite podajte trestné oznámenia na autora uloženej pokuty za zneužívanie právomoci verejného činiteľa. “

20.09.2020

To čo som tvrdil v nepriestrelnej analýze viažucej sa na právnu nulitu všetkých Mikasových opatrení, okrem iného i toho v určení nezákonnej povinnosti nosiť rúška pre nenakazených ľudí (video zo 7. septembra 2020 https://www.youtube.com/watch?v=JJZ5fwFP_uM&t=59s) a tiež to, že tí ktorí dostanú pokutu ju nemusia zaplatiť, lebo by bola uložená bez právneho základu sa [...]

Je, alebo nie je aj Fico riadený ambasádou USA?

18.09.2020

Fico len nedávno hlasoval v parlamente za vyslanie slovenských vojakov na ruské hranice. Uvádzam v tejto spojitosti na ilustráciu ďalšie nesporné Ficove zrádzania záujmov Slovenska v praxi: https://www.infovojna.sk/article/parlament-odsuhlasil-pritomnost-americkych-vojakov-na-slovensku-za-hlasovali-aj-poslanci-ficovho-smeru-sd-a-pellegriniho-hlasu-sd

test, koronavírus, Washington

Koronavírus našli u rekordného počtu Slovákov, pribudlo ich 552

26.09.2020 10:14

Na Slovensku v piatok pribudlo 552 infikovaných koronavírusom, ich celkový počet tak stúpol na 8600. Laboratóriá otestovali 6483 vzoriek.

richard raši

Raši: Matovičovi sa pandémia vymyká z rúk

26.09.2020 09:17

Premiér Igor Matovič je a bude zodpovedný za všetky škody, ktoré druhá vlna pandémie prinesie, uviedol opozičný poslanec Richard Raši.

Richnava, škola

Richnava sa konečne dočká školy. Hoci kontajnerovej

26.09.2020 08:27

Výstavba štátnej kontajnerovej školy v Richnave v okrese Gelnica sa po takmer štyroch mesiacoch rokovaní a príprav konečne začala.

kilamtický protest, Portugalsko, koronavírus

ONLINE: WHO varuje pred obeťami, Babiš ju sfúkol za zmätky

26.09.2020 07:00, aktualizované: 09:32

Počet mŕtvych s koronavírusom sa blíži k jednému miliónu, Svetová zdravotnícka organizácia varuje pred ďalším. Český premiér organizáciu kritizoval.