Založ si blog

Biden a Clintonovsko-Sorošovská klika ženie Európu, aj cez Čaputovú, do vojny.

USA  v minulom storočí mimoriadne zbohatli na dvoch svetových vojnách v Európe.

Vojenskou silou a pod názvom Pax Americana získali pozíciu svetového lídra dominujúceho v medzinárodných vzťahoch. To im umožnilo ekonomicky parazitovať na zdrojoch celej planéty Zem.

Momentálny ultraliberálny systém riadenia štátu nadväzuje na postupný presun celej výrobnej základne do Číny. Toto si Trump veľmi dobre uvedomoval a chcel tento proces zastaviť. USA pritom už stratilo možnosti vyciciavať cudzie nerastné suroviny a energetické zdroje, čo priviedlo ich ekonomiku do totálneho krachu.

Biden, už teraz prezident rozdelených Spojených štátov na dva tábory, v snahe zabrániť pádu ekonomiky potrebuje súrne novú vojnu v Európe. Domnieva sa, že vojnou obnoví americkú dominanciu vo svete. Po nástupe do funkcie Biden namiesto poďakovania za gratuláciu nazval Putina vrahom. Určite nešlo o náhodu a ani o brept. S prezidentom Trumpom sa plán nedal uskutočniť. Trump jednoducho preto nesmel pokračovať v úrade. Tvrdenia Trumpa o sfalšovaní volieb prezidentských dostávajú reálne kontúry. Ultraliberáli zabránili Trumpovi preformátovať USA na silný národný štát a vrátiť výrobnú základňu z Ázie naspäť do USA.

Prostredníctvom NATO, EÚ a Británie Biden tlačí Ukrajinu do vojnového konfliktu s Ruskom. Registrujeme preto presuny vojsk NATO k ruským hraniciam. Diplomatickú a mediálno-meanstreamovú prípravu obyvateľstva, vrátane Slovenska, že Rusko je agresor. Stupňuje sa tiež Rusofóbna kampaň v tom smere, že Putin je vrah.

Cez Slovensko prúdia vlaky s ťažkou výzbrojou na východ. NATO presúva armádu na hranicu Ruska. Kto komu hrozí? Ukrajina už otvorene nedodržuje Minské dohody, prisúva ťažké zbrane k línii prímeria v Donecku a Lugansku.

Na Ukrajine sa zjavne schyľuje k vojne. Propagandistická príprava beží na plné obrátky. Washington aj Brusel používajú tie isté slová. Vystríhajú pred „akože“ pohybmi ruskej armády na ruskom území.

Rusko vojenské akcie určite nezačne. Ak ich začne Ukrajina, môže sa naplniť varovanie prezidenta Putina, o tom čo hovorí súčasná ruská vojenská doktrína, že ak z niektorej krajiny (i z vojnovej lode, resp. lietadla) vystrelia na Rusko, krajina sa stane cieľom ruskej armády. Rusko presunmi ruských jednotiek po ruskom území nikoho neohrozuje a vojakov môže presúvať podľa vlastného uváženia a robí to pravidelne a preventívne dlhodobo, pričom vojensky nikoho nenapadlo.

Slovensko sa žiaľ stáva mostom k agresii a médiá mlčia.

Korčok a Klus svojimi vyhláseniami v mene Slovenských občanov podporujú vojnové provokácie proti Rusku. Čaputová a Heger zhodne rovnako mlčia. Znamenajú ich postoje, že chcú zatiahnuť Slovensko do vojny s Ruskom?

Pred kým chcú chrániť Slovensko na západnej hranici Ruska? Keď sa tam presúva vojenská technika NATO.

Vyzývam preto Čaputovú a Hegera, aby sa verejne dištancovali od doslova provokačných krokov za účelom vyvolania vojny s Ruskom.

Nezabudnite pani Čaputová na to, že naši vojaci vždy, keď neSlováci v minulom storočí hnali Slovákov do vojny proti Rusku, títo pri prvej príležitosti s radosťou prebehli k Rusom.

Šialení liberáli v Bielom dome, aby mohli vnucovať svoju dominanciu vo svete a  aby  sa USA ekonomicky zachránilo nesporne potrebuje v Európe vojnu.

https://www.youtube.com/watch?v=NAqFoBpBc2s&t=3s       https://open.spotify.com/episode/3b1g6z9vKLZV4rTWXLaUIB?si=knM7K-4OS2qEhJHYq_oHZg

https://anchor.fm/stefan-harabin/episodes/Biden-a-Clintonovsko-Soroovsk-klika-enie-Eurpu–aj-cez-aputov–do-vojny-eug840 https://open.spotify.com/episode/3b1g6z9vKLZV4rTWXLaUIB?si=knM7K-4OS2qEhJHYq_oHZg

https://anchor.fm/stefan-harabin/episodes/Biden-a-Clintonovsko-Soroovsk-klika-enie-Eurpu–aj-cez-aputov–do-vojny-eug840

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.