Založ si blog

Heger, sociálna zrúda, chce zúboženým ľuďom ukradnúť to posledné – strechu nad hlavou.

Pripravovaná novela zákona o dani z nehnuteľnosti zrejme privedie mnohých Slovákov do smútku veľa ich doslova zlikviduje

Akoby nestačila likvidácia malých a stredných podnikateľov a živnostníkov, ako aj likvidácia celého národného hospodárstva cez Covid diktatúru, pripravuje sa ďalšia etapa.

Etapa likvidácie rodín, teraz doslova ekonomicky brutálnym spôsobom, cez zdanenie bytov a rodinných domov novelizovanou daňou z nehnuteľnosti vo výške, na ktorú bežní ľudia jednoducho nebudú mať.

Daň z nehnuteľností by sa už po novom nemala počítať podľa rozlohy nehnuteľnosti, ale zohľadní sa jej skutočná hodnota s parametrami, ktoré štát určí. Napríklad s ohľadom na lokalitu či jej lukratívnosť. Jej ideálom má byť, aby sa vypočítavala z reálnej trhovej ceny. Podľa Trendu tak dane z nehnuteľnosti dosiahnu výšku cez 1000 eur, iné informácie, ktoré sa šíria médiami tvrdia, že sa uvažuje o dani 1,6% z ceny nehnuteľnosti.

https://www.trend.sk/financie/hegerova-mapa-odhali-kto-co-vlastni-dan-byvania-cez-tisic-eur-moze-byt-realitou

To by znamenalo, že ak niekto celý život vlastní byt v Bratislave, ktorý ma dnes hodnotu napríklad 200 tisíc eur, tak bude musieť zaplatiť daň vo výške 3200 eur. Ja sa pýtam kde má na to dôchodca, čo tam celý život býva zobrať. Keď má dôchodok cez 300 eur, tak mu na to nepostačí ani ročný príjem.

Ak však na to dôchodca nebude mať, tak minister Heger myslel aj na neho.

Bude fungovať tzv. evidovanie daňového záväzku a po jeho smrti sa byt predá a dlh vyrovná. V prípade, že má pozostalých, tak dlh budú musieť vyplatiť oni, inak sa k dedičstvu nedostanú.

K tomuto zvýšeniu dane z nehnuteľností, je potrebné už len vypracovať detailné cenové mapy. S touto myšlienkou však prišiel ako prvý v roku 2012 Fico  ako premiér. Neskôr v roku 2017 prišli s návrhom politici zo SaS, ktorí chceli daň za každé poschodie domu.

Terajšia vláda začala s touto likvidačnou taktikou proti ľuďom v čase, keď sú na tom tak zle, ako ešte nikdy predtým. Takže legálna krádež ich majetkov bude o to jednoduchšia.

Každopádne vlci sa nažerú a ovca zdochne.

V čase, keď každý, kto sa živí iba svojou prácou má problém prežiť, ľudia doslova padajú na hubu a perspektívy sú ešte omnoho horšie. Len sociálny sadista môže zúboženým a nešťastným ľuďom ukradnúť ešte to posledné – strechu nad hlavou.

A ešte táto sociálna zrúda, Heger, má byť nový premiér, zrejme aj za túto zrúdnu aktivitu.

Heger, sociálna zrúda, chce zúboženým ľuďom ukradnúť to posledné – strechu nad hlavou – YouTube         https://www.youtube.com/watch?v=YS-G2PYKVdk

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.