Založ si blog

Zázrak tisícročia bude, keď ministri Krajči a Krajniak prídu konečne k rozumu.

Zázrak tisícročia bude, keď ministri Krajči a Krajniak prídu konečne k rozumu.

 

Asi už väčšina z vás videla video, kde skupina ľudí so slovami Chlora buanda salara banda vyprosuje múdrosť pre ministra Krajčiho a ten zas zvestuje, že je opitý Kristovou krvou.

Ak ste to nevideli linky pripájam: https://www.youtube.com/watch?v=7o0fG0NAK-A

https://www.youtube.com/watch?v=9GSW5wBJEBk

Čo chcem povedať.

Predstavte si, že máte vážny zdravotný problém a lekár miesto toho, aby našiel príčinu choroby a stanovil liečbu, zdvihne ruky a povie vám: Chlora buanda salara banda.

K tomuto sme sa dopracovali na Slovensku.

Jeden minister vlády, Krajči, ktorý má koronakrízu zastaviť, je opitý krvou Ježiša Krista a druhý minister Krajniak, sa zase upína na zázrak z roku 1710, keď malo modlenie zachrániť Trnavu pred morovou epidémiou.

Tak živnostníci nemajú z čoho existovať, lebo musia mať prevádzky zatvorené, ale minister, ktorý ich má na starosti, miesto aby sa o nich postaral, tak navrhuje otvárať kostoly a modliť sa za zázrak.

Ja som tvrdý zástanca kresťanských tradícií a náboženskej slobody a doteraz neviem pochopiť niektorých kresťanských hodnostárov, že v rozpore s čl. 24, 13 Ústavy vôbec kostoly zatvorili.

Ale čo naviac neviem pochopiť je to, či zdravotné a ekonomické opatrenia, sú to pravé miesto, kde ich v takejto stredovekej forme uplatňovať.

Minister Krajniak nech miesto vytvárania príležitostí na modlenie za zázrak, radšej robí všetko pre to, aby živnostníci dostali kompenzácie a mali z čoho žiť,       lebo zázrak je, že sú ešte nažive.

Minister Krajči nech okamžite zabezpečí liek ivermectín, aby sa chorí mali čím liečiť, miesto nezmyselného a škodiaceho testovania psími testami, nech okamžite udelí výnimku pre ruskú vakcínu pre tých, ktorí sa chcú vôbec dať očkovať. Je ich asi 300 tisíc ľudí,  ktorí podľa ich vlastných prieskumov chcú ruský Sputník V.

Ministri Krajči a Krajniak, toto sú zázraky na ktoré netreba čakať, ale treba ich okamžite vykonať, lebo sú vo Vašej kompetencii.

Ani úspešné referendum nevyvolá predčasné voľby. Pellegrini a Fico klamú.

17.02.2021

Priatelia často mi píšete, či podporujem referendum o predčasných voľbách? Je jasné, že čím skôr padne vláda neschopných šašov, ničiacich ekonomiku a produkujúcich smrť tisícov Slovákov, tým lepšie. Už včera bolo neskoro, aby vláda plagiátorov a vrahov nevinných, skončila. Všetci asi viete, že ako sudca si ctím právo a Ústavu. Bytostne trvám na dodržiavaní [...]

Kollár, podvodný plagiátor a díler drog, prijme sľub od Lipšica, podvodníka a zlodeja, t. č. v podmienečnom výkone trestu odňatia slobody? Lipšica ani jeden príčetný prokurátor nebude akceptovať, lebo nemá justičnú, ani prokurátorskú skúšku a nie je prokurátor.

09.02.2021

„Funkčné obdobie špeciálneho prokurátora začína plynúť dňom zloženia sľubu do rúk predsedu NR.“ V zmysle prvej vety ods. 6 § 24a zákona o prokurátoroch „Za bezúhonného sa nepovažuje ten, kto bol právoplatne odsúdený za úmyselný trestný čin, a v prípade obzvlášť závažného zločinu, trestných činov zneužívania právomoci verejného činiteľa a korupcie aj [...]

Kaliňák a Čižnár majú najväčšiu zásluhu na zvolení Lipšica za špeciálneho prokurátora, lebo bez ich pomoci, by bol teraz v base bez možnosti vôbec kandidovať.  Zvolením Lipšica všetci páchatelia, ktorí zabijú človeka pri porušení dôležitých povinností dostanú vždy podmienku?

05.02.2021

Lipšic spôsobil v roku 2016 autonehodu na priechode pre chodcov v centre Bratislavy. Po roku vydal sudca ortieľ. Lipšic sa pritom ani nemusel postaviť pred súd, keďže kompetentní využili na vynesenie rozsudku iný spôsob. Sudca vydal iba trestný rozkaz, ktorým bývalého politika odsúdil za usmrtenie dôchodcu na tri roky, ale s päťročným odkladom. Čižnár sa voči verdiktu [...]

Maďarsko koronavírus vakcína ruská očkovanie

ONLINE: Nespoliehajme sa len na vakcíny, varuje šéf WHO

02.03.2021 05:55

Po siedmich týždňoch poklesu celosvetovo opäť stúpol počet nakazených koronavírusom. WHO varuje, že spoliehať sa len na očkovanie nestačí.

Rusko Petrohrad

Väčšina Rusov si myslí, že koronavírus je biologická zbraň

01.03.2021 23:19

Prieskum tiež ukázal, že počet Rusov ochotných zaočkovať sa klesol z 38 percent v decembri na 30 percent.

Róbert Mudronček ZVJS

Po Ivanovi, ktorý odstúpil kvôli Lučanského smrti, povedie ZVJS Mudronček

01.03.2021 23:00

Doterajší riaditeľ väznice v Ilave Róbert Mudronček sa vracia na čelo ZVJS, kde pôsobil už za vlády Ivety Radičovej.

Filip Šuran

Novela o vysokých školách? Vznikla za zatvorenými dverami

01.03.2021 22:43

V utorok sa majú zástupcovia vysokých škôl a študentov stretnúť s ministrom školstva. Témou rozhovorov bude novela vysokoškolského zákona. Výhrady majú zástupcovia škôl aj študenti.