Založ si blog

Kto sa zaradí medzi samovrahov ako osoba, ktorá sa dá očkovať rýchlovakcínami?

https://anchor.fm/dashboard/episode/eo16r0

 

27. decembra 2020 zaočkovať treba v prvom rade deti a celé rodiny politikov, ktorí presadzujú vakcináciu na ochorenie Covid-19. 

Ak oni prežijú bez ujmy, možno je vakcína bezpečná. Pokiaľ nie, štát a jeho občania sú bez najmenších pochybnosti v bezpečí.

Vakcíny boli vyvíjané  kozmickou rýchlosťou, ktorá nemá v doterajšej medicínskej histórii obdobu a čas na testovanie navyše nezodpovedal príslušným predpisom. To Vám povie každý neskorumpovaný lekár.

Išlo a ide len a len o zárobky farmaceutických firiem. Ale hradiť škody za negatívne dopady, to nie!

Máme nespochybniteľnú garanciu, že ide o vakcínu s vlastnosťami, ktorá neprivodí u pacienta genetickú zmenu, ktorá sa následne nebude dať odstrániť?

Nemáme.

Môžeme veriť, že vakcíny vážne nepoškodia ľudí na ich zdraví?

Nemôžeme.

Kto bude braný na zodpovednosť za negatívny dôsledok?

Čo sa vlastne deje?

Nastupuje chaos  a zmätok na strane provakcinových politikov.

Predseda vlády Igor Matovič, jeho podpredsedovia Veronika Remišová, Štefan Holý, minister obrany Jaroslav Naď, predseda poslaneckého klubu Sme rodina Peter Pčolinský, sú prekvapivo pozitívni na koronavírus.

Nie je to náhodou preto, že tí ktorí majú Covid-19 sa nemusia, resp. nesmú očkovať, lebo aplikácia vakcíny je údajne možná minimálne až 90 dní od prekonania ochorenia?

Zaregistrovali ste to?

Boja sa zrazu, preto sú hneď všetci pozitívne chorí?

Alebo je v tom niečo iné?

Majú strach a preto sa teraz evidujú ako pozitívni? Aby sa nemuseli dať vakcinovať?

         Iba na ilustráciu kvality vakcín:

Vrchná zdravotná sestra Doverová v štáte Tennessee skolabovala v priamom televíznom vysielaní iba pár minút po tom, ako sa nechala zaočkovať vakcínou Pfizer.

Pôvodným zámerom vedenia nemocnice bolo odvysielať pozitívne dojmy zdravotnej sestry z očkovania vakcínou Pfizer a vyvrátiť tak dezinformácie o vedľajších účinkoch americkej vakcíny.

Keby sedela za volantom v aute na diaľnici po očkovaní, zrejme by zabila seba i ďalšieho vodiča. Sestra popisovala nástup mdlôb, rozmazanosť videnia, stratu rovnováhy a syndróm časopriestorovej dezorientácie.

Nemal by, nie Kovařik, prezident Policajného zboru (politický korupčne  skompromitovaný), ale Žilinka, generálny prokurátor,              preto preveriť pravdivosť pozitívnych testov na koronavírus Matoviča, Remišovej, Holého, Naďa a Pčolinského?

Možno považovať za náhodu, že švajčiarska vláda odmietla všetky vakcíny, kým nebudú mat ukončené potrebné  a nepriestrelné exaktné testy?

https://www.magazinslovensko.online/harabin-boja-sa-a-preto-su-vsetci-pozitivni/

https://www.cas.sk/clanok/1041366/bolsonaro-zrusil-nakup-vakciny-na-covid-19-obcania-brazilie-nebudu-nikoho-pokusnymi-kralikmi/

Začnú Žilinka, resp. Kovařik už konečne trestne stíhať kriminálnika Matoviča. Matovič klamal pri získavaní vzdelávania, klame o Sulíkovi a klame aj o mne.

13.01.2021

Zo sobotňajšieho rozhlasu úvodom zacitujem Matoviča o pohrebe generála Lučanského: „Mrzí ma, že ten pán, ktorý hovorí, že vyhral prezidentské voľby a bol niekedy predsedom NS, tiež sa tam ukazoval a podľa mojich informácii provokoval policajtov svojimi vulgárnymi rečami.“ Za prvé neviem odkiaľ Matovič berie citáciu, že som vyhral prezidentské voľby. Vždy som [...]

So Žilinkom na čele, alebo s jeho účasťou vo vyšetrovacom tíme, tragická smrť Lučanského nebude nikdy objektívne vyšetrená. Čaputová si neráčila spomenúť v novoročnom prejave, že už nežije generál, ktorý chránil aj ju.

11.01.2021

Za smrť generála Lučanského bez najmenších pochybnosti zodpovedajú tí, čo ho uväznili. Ako bývalý minister spravodlivosti mám iný prehľad o fungovaní väzníc ako bežný občan. Podľa mne dostupných údajov, bolo už pri prvom incidente u Lučanského podozrenie na pokus o samovraždu, čo vysvetľuje pridelenie psychológa. Už pri náznaku niečoho takého, musia kompetentní [...]

Budú Kolíková a spol. stíhaní za možnú účasť na samovražde Lučanského? Samovražda Lučanského sa podobá „samovražde“ pedofila Epsteina.

01.01.2021

V prvom rade vyjadrujem úprimnú ľútosť z toho, čo sa stalo v závere roka 2020 a súcitím s rodinou pána Lučanského. Bez ohľadu na čokoľvek, je to neuveriteľná ľudská tragédia. Očakávam, že sa celá vec riadne vyšetrí a objasní aj keď mám pochybnosti, či niečo také počas vlády Matoviča na Slovensku vôbec je možné. Bol som vrchným veliteľom ZVJS (Zbor [...]

NR SR / Parlament /

Cmorej zo SaS: Radšej hlúpy zákon, ako pád vlády

19.01.2021 06:15

S nami nikto pokuty za prednostné očkovanie neodkomunikoval, jednoducho sme hodinu pred schôdzou dostali návrh zákona, hovorí poslanec SaS.

Donald Trump

ONLINE: Trump zrušil zákaz ciest do USA, Biden ho obnoví

19.01.2021 06:00

Donald Trump zrušil zákaz cestovania do USA pre Európanov, zavedený pre koronavírus. Joe Biden ho plánuje obnoviť.

kapitol armáda vojaci usa washington

Biden zloží prísahu ako vo vojne

19.01.2021 06:00

V pohotovosti má byť až 25-tisíc príslušníkov Národnej gardy. Novozvolený demokratický šéf Bieleho domu Joe Biden však zajtra prezidentský sľub zloží.

Alexej Navaľnyj

Pre Kremeľ je Navaľnyj agent Západu

18.01.2021 23:22

Alexej Navaľnyj za mrežami môže byť pre režim nebezpečnejší ako na slobode, myslí si analytik Alexej Makarkin. Kremeľ ale podľa neho nemal na výber. "Keby ho nechal na slobode, ukázal by slabosť," povedal pre Pravdu.