Založ si blog

Vyzývam Matoviča, aby bez najmenších pochybnosti verejne vylúčil, že minister obrany Naď je agentom CIA.

Kyselica nesporne porušil zákon, keď ako tajný agent Vojenskej spravodajskej služby kandidoval za OĽaNO v parlamentných voľbách.

Matovič, Naď či Mikulec prekvapivo tvrdia, že mu veria, čím demonštratívne vyzývajú všetkých občanov, aby porušovali zákony štátu. 

Kyselicová na profile hrdo zdieľa video manžela z 20. februára tohto roku (vtedy tajného agenta a verejného kandidáta v jednej osobe), v ktorom hovorí, že „zákon a spravodlivosť musí platiť pre všetkých ľudí rovnako“.            

Samotný korupčno – podvodný plagiátor Matovič ide ešte ďalej v obhajobe tajného agenta XYZ Kyselicu, keď porušovateľa zákona označil za hrdinu, zrejme so zámerom postaviť mu sochu. To má logiku, veď sám sa chválil, že s rodinou býva v neskolaudovanej vile, on sám prekračuje rýchlosť, podvádza pri diplomovkách a označuje sa za zlodeja.

Kyselica v piatok vyhlásil, že má mandát od voličov a vracia sa do parlamentu.

Jeho zotrvanie v pozícii poslanca je ohrozením bezpečnosti štátu a urážkou voličov, ktorých on žiadal, aby mu uverili a prišli voliť. OĽaNO sľubovalo priniesť novú morálku. A veru ju i prinieslo. Ale staronovú „morálku „spravodajských hier, super korupcie a ťažkých podvodov.

Spolupráca agenta s tajnou službou vzniká na báze dobrovoľnej alebo nedobrovoľnej. Finančná motivácia je skoro vždy extrémne dôležitá pri verbovaní agentov. Nedobrovoľná spolupráca s tajnou službou však nastáva vždy, ak tajná služba disponuje informáciami, ktorými agenta môže vydierať a kompromitovať. Tie sa pritom nachádzajú spravidla v bezpečnostnom spise. Je aj motivácia z presvedčenia. Zatiaľ nepoznáme právu motiváciu Kyselicu.

Ultraliberálni vykladači práva špekulujú, či ide o utajované skutočnosti spojené s podvodným získaním poslaneckého mandátu Kyselicu.

Odkazujem im iba jedno, že v zmysle o ochrane utajovaných skutočností, nemôže utajovanou skutočnosťou byť informácia o nezákonnom alebo nesprávnom postupe alebo nezákonnom rozhodnutí verejných činiteľov, resp. orgánov verejnej moci.

Profesionálni vojaci v právnom štáte nesmú byť členmi politických strán. Kyselica ako spravodajský dôstojník a zároveň príslušník ozbrojených síl tento princíp, nielen porušil, ale tiež hrubo pošliapal. Porušil zákon už v okamihu, keď sa aktívne zapojil do kampane politického hnutia OĽaNO, lebo ako spravodajský dôstojník a zároveň príslušník ozbrojených síl v štátnej službe to nesmel robiť.

V čase zloženia sľubu poslanca, Kyselica, keďže to nedementoval, bol stále príslušníkom Vojenského spravodajstva, čiže post nesporne získal podvodom. Kto mu ešte môže veriť?

V štandardnej, hoci aj s istými chybami fungujúcej demokratickej spoločnosti, existujú štandardné prostriedky prijaté na ochranu spoločnosti pred zneužívaním zákonodarnej moci poslancami so závažným deficitom čestnosti a zmyslu pre spravodlivosť.

Pri takomto topškandále, by všade vo svete, aj Urundi Burundi, skončila celá vláda do hodiny. Generál Macko smrteľne vážne varoval Matoviča, že môže skončiť s putami na rukách a opýtal sa ,koľko krúžkov by Kyselica dostal, keby počas volebnej kampane otvorene priznal, že nie je žiadny protestant proti Gašparovej/Lučanského polícii, ale je kolaborant Balciarovej VS?

Práve preto Čaputová, Kollár, Matovič, Sulík, Šeliga, Gröhling a spol, korupčno-podvodná-plagiátorská  a už i spravodajská banda, asi pripraví legislatívu, aby Kyselica ako tajný agent mohol ostať poslancom. Návrh zákona dodá Baránik, taxikár z Toronta, s pracovným názvom lex Kyselica.

Šéf SIS Pčolinský riadi predsedu ÚS Fiačana a Tajný agent Kyselica bude riadiť a vydierať všetkých poslancov.

Mať v prezidentskom paláci Barbínu, šéfa vlády Chocholouška a predsedu parlamentu správcu Sulejmanovho háremu, to nie je to pravé orechové.

Matovič nechce uvoľniť finančné prostriedky EÚ pre slovenských podnikateľov. Zrejme ich použije na postavenie mega sochy „národnému hrdinovi“ pod priezviskom Kyselica, dvojitému tajnému agentovi, ktorý donášal zrejme informácie z OĽANO vojenskej rozviedke a informácie z vojenskej rozviedky do OĽANO.                       

Ako občan našej Vlasti, na podklade vyjadrených skutočnosti nemám istotu, či minister obrany, Naď nie je agentom CIA. Veď okrem  už exKyselicu, je vo vláde predsa aj agent ŠTB Budaj.       

Vyzývam preto Matoviča, aby bez najmenších pochybnosti verejne vylúčil, že minister obrany Naď, nie je agentom CIA.

Nezákonne zavretí do karantény nemusia za ňu platiť, ale majú nesporný nárok na náhradu škody okrem iného i za izoláciu 3333 EUR za 4, resp. 1666 za 2 týždne.

23.09.2020

Viete si predstaviť situáciu, že vrah znásilni a zavraždí rodičom dcéru a potom ich drzo vyzve, aby mu za jeho láskavosť zaplatili? Detailne o tom hovorím vo videu, link ktorého pripájam: https://www.youtube.com/watch?v=X3HKxv9S5VU&feature=youtu.be

Výzva poškodeným, ktorým boli uložené pokuty policajtom za nenosenie rúšok: „Neplaťte ich žiadajte doručiť rozhodnutie o uložení pokuty písomne a okamžite podajte trestné oznámenia na autora uloženej pokuty za zneužívanie právomoci verejného činiteľa. “

20.09.2020

To čo som tvrdil v nepriestrelnej analýze viažucej sa na právnu nulitu všetkých Mikasových opatrení, okrem iného i toho v určení nezákonnej povinnosti nosiť rúška pre nenakazených ľudí (video zo 7. septembra 2020 https://www.youtube.com/watch?v=JJZ5fwFP_uM&t=59s) a tiež to, že tí ktorí dostanú pokutu ju nemusia zaplatiť, lebo by bola uložená bez právneho základu sa [...]

Je, alebo nie je aj Fico riadený ambasádou USA?

18.09.2020

Fico len nedávno hlasoval v parlamente za vyslanie slovenských vojakov na ruské hranice. Uvádzam v tejto spojitosti na ilustráciu ďalšie nesporné Ficove zrádzania záujmov Slovenska v praxi: https://www.infovojna.sk/article/parlament-odsuhlasil-pritomnost-americkych-vojakov-na-slovensku-za-hlasovali-aj-poslanci-ficovho-smeru-sd-a-pellegriniho-hlasu-sd

test, koronavírus, Washington

Koronavírus našli u rekordného počtu Slovákov, pribudlo ich 552

26.09.2020 10:14

Na Slovensku v piatok pribudlo 552 infikovaných koronavírusom. Laboratóriá otestovali 6 483 vzoriek. Na COVID-19 zomrela 67-ročná žena.

richard raši

Raši: Matovičovi sa pandémia vymyká z rúk

26.09.2020 09:17

Premiér Igor Matovič je a bude zodpovedný za všetky škody, ktoré druhá vlna pandémie prinesie, uviedol opozičný poslanec Richard Raši.

Richnava, škola

Richnava sa konečne dočká školy. Hoci kontajnerovej

26.09.2020 08:27

Výstavba štátnej kontajnerovej školy v Richnave v okrese Gelnica sa po takmer štyroch mesiacoch rokovaní a príprav konečne začala.

kilamtický protest, Portugalsko, koronavírus

ONLINE: WHO varuje pred obeťami, Babiš ju sfúkol za zmätky

26.09.2020 07:00, aktualizované: 09:32

Počet mŕtvych s koronavírusom sa blíži k jednému miliónu, Svetová zdravotnícka organizácia varuje pred ďalším. Český premiér organizáciu kritizoval.