Založ si blog

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA

Včera vyšiel ďalší prieskum agentúry AKO a musím naň reagovať, pretože to, čo robí táto agentúra, je už taká nehoráznosť, že Čižnár by už konečne mal ukončiť svoju hibernáciu, prebrať sa zo zimného spánku a začať stíhať šéfa tejto megaskorumpovanej agentúry. 

Pripomeňme si, že to bola práve agentúra AKO, ktorá dostala cez superpodvodné prieskumy do paláca Čaputovú, keď z marginálnej kandidátky urobili v priebehu niekoľkých týždňov favorita. Nie je totiž možné, aby kandidátke, ktorá propaguje zvrátenosti, za tak krátku dobu vystrelila podpora zo 6,9 % na 52,9 %! To bol absolútne jasný podvod. Všetci normálni ľudia to vedia. A aj toto je jeden z dôvodov, prečo Čaputová nikdy nemôže byť legitímnou hlavou štátu. Celý tento volebný podvod bol korunovaný neústavnou inauguráciou.

A absolútne jasný podvod je aj posledný prieskum spomínanej megaskorumpovanej agentúry. V tomto smere by som chcel upriamiť vašu pozornosť na dva momenty. 

Prvý moment je, že AKO dalo v poslednom prieskume strane VLASŤ 1,5%. To si deň pred tým nedovolil ani Kiskov a Bútorov Slosiarik z agentúry FOCUS. Dokonca aj on musel priznať, že v ich prieskumoch strana VLASŤ prudko rastie. Ide preto o neskutočnú špinavosť v podaní AKO, ktorá v tejto kampani pracuje najmä pre Pedofilné Slovensko.

Žiada sa tu ešte dodať, že na portáli Pravda.sk prebehli pred pár dňami virtuálne voľby, kde hlasovalo viac ako 25 000 ľudí, čo je obrovské číslo oproti prieskumnej vzorke, ktorá sa bežne pohybuje na úrovni 1 000 respondentov. Ak ste nevideli výsledky týchto virtuálnych volieb, boli nasledovné: 1.SMER 14,94%; 2.Oľano 14,01%; 3.VLASŤ 13,45%. Tu je potrebné si všimnúť, že tento prieskumný formát na portáli Pravda iba s minimálnymi odchýlkami presne predpovedal výsledky parlamentných volieb 2010, 2012 a 2016 a aj druhé kolo prezidentských volieb 2019.

Druhým momentom je, že posledný prieskum AKO dal liberálnym stranám a ich všetkého schopným kumpánom ako Matovič, Kollár a Hlina v súčte viac ako 52%. A každý vie, že to jednoducho nie je možné! Liberalizmus na Slovensku nikdy nemal, nemá a nebude mať takú podporu, čo sa ukázalo aj v druhom kole prezidentských volieb, o čom píšem ďalej. Agentúre AKO to neprekáža a aj napriek tomu chce, podľa už overeného vzorca z prezidentských volieb, presvedčiť ľudí, že liberalizmus na Slovensku má, naopak, veľkú podporu. 

V prezidentských voľbách urobili presne to isté, keď dali Čaputovej v legendárnom prieskume nenormálnych 52%! Do očí bijúci podvod, ktorý sa im síce podaril a Čaputovú do paláca naozaj dostali, ale aj samotné výsledky volieb tento podvod potvrdili. V prvom kole Čaputová dostala 40%, teda o celých 12%, čítate dobre, o 12% menej, ako v prieskume AKO. V druhom kole bola rekordne nízka účasť a Čaputovú volilo aj napriek masívnej manipulácii a najdrahšej kampani v histórii len okolo 24% zo všetkých oprávnených voličov, a to je aj skutočná a zároveň vrchná hranica podpory, ktorú môžu na Slovensku liberáli získať. Nikdy nie viac a už vôbec nie 52% ako im v súčte dala v poslednom prieskume agentúra AKO!

Všetci vieme, že prieskumy klamú a manipulujú. Ale to, čo si včera dovolila agentúra AKO prekračuje všetky medze. Ak si šéf tejto agentúry myslí, že môže všetko, lebo má silné krytie, tak sa veľmi mýli. Ja mu touto cestou garantujem, že bude braný na zodpovednosť za všetky jeho podvody a pokusy manipulovať výsledky volieb. 

V krátkom čase bude urobený v štáte poriadok aj s podvodnými prieskumami. Raz a navždy.

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

Katalin Novák

Maďarská prezidentka podpísala ratifikáciu vstupu Fínska do NATO

28.03.2023 20:46

Katalin Nováková súčasne vyjadrila nádej, že poslanci maďarského parlamentu čoskoro ratifikujú aj vstup Švédska do aliancie.

Francúzsko Paríž zamestnanci reformy dôchodky protest

Francúzsko zasiahla desiata vlna protestov. Nasadili rekordný počet policajtov

28.03.2023 20:16

V uliciach je 13-tisíc policajtov, z toho 5 500 v Paríži, kde krátko po začiatku popoludňajšej manifestácie skončilo vo väzbe 22 ľudí.

Parlament NRSR

Poslanci neschválili Záborskej 'pozmeňovák' k novele o príspevku pri narodení dieťaťa

28.03.2023 18:25

Podľa politologičky to, čo Záborská nazýva pomocou pre tehotné ženy, je v skutočnosti útok na práva žien.

Zhromaždenie a pochod na podporu LGBTI+ komunity

Poslanci kritizovali uznesenie europarlamentu v súvislosti s LGBTI+ osobami

28.03.2023 18:20

Slovensko nesúhlasí s hodnotením situácie v uznesení Európskeho parlamentu v súvislosti s postavením LGBTI+ osôb u nás po vražde na Zámockej.