Založ si blog

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA

Včera vyšiel ďalší prieskum agentúry AKO a musím naň reagovať, pretože to, čo robí táto agentúra, je už taká nehoráznosť, že Čižnár by už konečne mal ukončiť svoju hibernáciu, prebrať sa zo zimného spánku a začať stíhať šéfa tejto megaskorumpovanej agentúry. 

Pripomeňme si, že to bola práve agentúra AKO, ktorá dostala cez superpodvodné prieskumy do paláca Čaputovú, keď z marginálnej kandidátky urobili v priebehu niekoľkých týždňov favorita. Nie je totiž možné, aby kandidátke, ktorá propaguje zvrátenosti, za tak krátku dobu vystrelila podpora zo 6,9 % na 52,9 %! To bol absolútne jasný podvod. Všetci normálni ľudia to vedia. A aj toto je jeden z dôvodov, prečo Čaputová nikdy nemôže byť legitímnou hlavou štátu. Celý tento volebný podvod bol korunovaný neústavnou inauguráciou.

A absolútne jasný podvod je aj posledný prieskum spomínanej megaskorumpovanej agentúry. V tomto smere by som chcel upriamiť vašu pozornosť na dva momenty. 

Prvý moment je, že AKO dalo v poslednom prieskume strane VLASŤ 1,5%. To si deň pred tým nedovolil ani Kiskov a Bútorov Slosiarik z agentúry FOCUS. Dokonca aj on musel priznať, že v ich prieskumoch strana VLASŤ prudko rastie. Ide preto o neskutočnú špinavosť v podaní AKO, ktorá v tejto kampani pracuje najmä pre Pedofilné Slovensko.

Žiada sa tu ešte dodať, že na portáli Pravda.sk prebehli pred pár dňami virtuálne voľby, kde hlasovalo viac ako 25 000 ľudí, čo je obrovské číslo oproti prieskumnej vzorke, ktorá sa bežne pohybuje na úrovni 1 000 respondentov. Ak ste nevideli výsledky týchto virtuálnych volieb, boli nasledovné: 1.SMER 14,94%; 2.Oľano 14,01%; 3.VLASŤ 13,45%. Tu je potrebné si všimnúť, že tento prieskumný formát na portáli Pravda iba s minimálnymi odchýlkami presne predpovedal výsledky parlamentných volieb 2010, 2012 a 2016 a aj druhé kolo prezidentských volieb 2019.

Druhým momentom je, že posledný prieskum AKO dal liberálnym stranám a ich všetkého schopným kumpánom ako Matovič, Kollár a Hlina v súčte viac ako 52%. A každý vie, že to jednoducho nie je možné! Liberalizmus na Slovensku nikdy nemal, nemá a nebude mať takú podporu, čo sa ukázalo aj v druhom kole prezidentských volieb, o čom píšem ďalej. Agentúre AKO to neprekáža a aj napriek tomu chce, podľa už overeného vzorca z prezidentských volieb, presvedčiť ľudí, že liberalizmus na Slovensku má, naopak, veľkú podporu. 

V prezidentských voľbách urobili presne to isté, keď dali Čaputovej v legendárnom prieskume nenormálnych 52%! Do očí bijúci podvod, ktorý sa im síce podaril a Čaputovú do paláca naozaj dostali, ale aj samotné výsledky volieb tento podvod potvrdili. V prvom kole Čaputová dostala 40%, teda o celých 12%, čítate dobre, o 12% menej, ako v prieskume AKO. V druhom kole bola rekordne nízka účasť a Čaputovú volilo aj napriek masívnej manipulácii a najdrahšej kampani v histórii len okolo 24% zo všetkých oprávnených voličov, a to je aj skutočná a zároveň vrchná hranica podpory, ktorú môžu na Slovensku liberáli získať. Nikdy nie viac a už vôbec nie 52% ako im v súčte dala v poslednom prieskume agentúra AKO!

Všetci vieme, že prieskumy klamú a manipulujú. Ale to, čo si včera dovolila agentúra AKO prekračuje všetky medze. Ak si šéf tejto agentúry myslí, že môže všetko, lebo má silné krytie, tak sa veľmi mýli. Ja mu touto cestou garantujem, že bude braný na zodpovednosť za všetky jeho podvody a pokusy manipulovať výsledky volieb. 

V krátkom čase bude urobený v štáte poriadok aj s podvodnými prieskumami. Raz a navždy.

Žiadam príslušné orgány, aby mi okamžite uložili pokutu, že som nemal vo štvrtok v električke rúško, ak som takú právnu povinnosť mal.

24.10.2020

Pokiaľ nie sú Mikasove opatrenia právne nulitné, resp. neúčinné, čo napokon rôznymi formami tvrdili a tvrdia Čaputová, Kollár, Matovič, Kovačiková, Mikulec, Kovařík, ale aj Mikas, verejne ich vyzývam, aby nekryli dole Eugenom Kordom na jeho FB profil danú odfotografovanú údajnú „priestupkovú činnosť“ mojej osoby a aby iniciovali u príslušných orgánov [...]

Lukašenko je čajový odvar diktátora Matoviča, ktorý sa dopúšťa psychického násilia na ľuďoch. Občania majú právo postaviť sa na odpor podľa čl. 32 Ústavy.

19.10.2020

Matovič sa vyhráža vlastným občanom odmietajúcim testovanie na Covid-19. Vláda v súvislosti s koronavírusom poverila armádu prípravou a vykonaním celoštátneho testovania všetkých obyvateľov Slovenska starších ako desať rokov. Na odberových miestach budú pôsobiť aj policajti. Vyčlenila na túto akciu až 8000 vojakov. Evidentne v rozpore s ústavným zákonom č. [...]

Včera som podal trestné oznámenie na poslancov, skorumpovanej, plagiátorskej Matovičovej kliky, ktorí hlasovali za jeho chaoticko-legislatívno-paškvilnú koróna-novelu.

17.10.2020

Včera som podal trestné oznámenie na poslancov, skorumpovanej, plagiátorskej Matovičovej kliky, ktorí hlasovali za jeho chaoticko-legislatívno-paškvilnú koróna-novelu. Tí poslanci, ktorí hlasovali za Matovičovu koróno- novelu v podobe chaotického legislatívneho paškvilu bez najmenších pochybnosti spáchali trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa. V tejto [...]

trump

Trump využil predčasné hlasovanie, volil na Floride

24.10.2020 20:09, aktualizované: 20:24

Súčasný americký prezident hlasoval v meste West Palm Beach na Floride, ktorá je jeho novým domovským štátom.

SR Bratislava NRSR Kollár autonehoda

Šéf parlamentu Kollár mal vážnu dopravnú nehodu

24.10.2020 18:31, aktualizované: 22:03

Predseda parlamentu Boris Kollár bol prevezený do bratislavskej nemocnice na ďalšie vyšetrenia a je pri vedomí. Má zranenia po celom tele.

testy, antigénové, koronavírus

Testy zatiaľ nikto poriadne neotestoval

24.10.2020 17:30

Epidemiológ Marek Majdan považuje lockdown celého Slovenska za krajné riešenie, ktoré má významný dosah na život ľudí a chod krajiny.

covid, testovanie, orava, koronavírus

Pilotné testovanie umožní odsledovať nedostatky, zhodli sa Petrák a Krúpa

24.10.2020 16:44, aktualizované: 17:24

Predseda brannobezpečnostného výboru Juraj Krúpa (OĽANO) a podpredseda školského výboru Ľubomír Petrák (Smer) diskutovali v relácii RTVS Sobotné dialógy.