Založ si blog

Prípad Trnka: papalášske zneužívanie práva, Ficove klamstvá a Čaputovej neznalosť kompetencií v úrade prezidenta.

Prípad Trnka: papalášske zneužívanie práva, Ficove klamstvá a Čaputovej neznalosť kompetencií v úrade prezidenta. 

Nevzatie Trnku do väzby preto, lebo jeho skutok sa podľa prokuratúry údajne nestal, považujem za škan-da-ló-zne. Je to ďalší príklad papalášskeho zneužívania práva v našej vlasti. Normálni ľudia bývajú aj väzobne šikanovaní, ale prominentní gauneri ako napr. práve Trnka, ale aj Počiatek, Kaliňák, Lipšic, Palko, Dzurinda, Mikloš, Rusko, Malchárek, Jankovská a ďalší, alebo nie sú stíhaní vôbec, alebo nie sú vo väzbe. 

Trnkov prípad ešte ukázal dve veľmi dôležité veci: ako sa právnička Čaputová nevyzná v práve a ako právnik a skrachovaný premiér Fico klame. Čaputová síce správne kritizuje Trnkovo nevzatie do väzby, ale neústavne prekračuje svoje zákonné kompetencie, ak si chce predvolať generálneho prokurátora a policajného prezidenta na koberec. Nečudo, že právnička Čaputová nerešpektuje a prekračuje kompetencie v prezidentskom úrade. Veď vieme, že do advokátskej komory sa dostala podvodne a za prezidentku sa nechala inaugurovať bez skončenia volebného procesu, lebo Ústavný súd nerozhodol o volebnej sťažnosti. Nesúhlasím však s Ficovou kritikou Čaputovej, keď hovorí, že nemôžeme hodnotiť rozhodnutia orgánov činných v trestnom konaní. 

Ako však máme rešpektovať to, že prokuratúra politický  marí prácu policajtov a svojho prominentného kolegu nevezme do väzby, lebo skutok sa údajne nestal, pričom všetci sme videli to video Trnku s Počiatkom? 

Táto Ficova kritika Čaputovej je navyše dôkazom Ficovho bez najmenších pochybnosti klamárskeho charakteru.

V roku 2015 sme na Najvyššom súde po právnej analýze rozhodnutím senátu, ktorému som predsedal, dokázali, že Policajná inšpekcia pod ministrom vnútra, je nezákonná a neústavná. S týmto rozhodnutím v súčasnosti súhlasia aj medzinárodné inštitúcie a dávajú nám za pravdu, ale vtedy bývalý premiér Fico so svojím gaunerským a zločineckým kamarátom Kaliňákom nemali dostatok odvahy, aby nás chlapsky a do tváre otvorene kri-ti-zo-va-li, ale pred televíznymi kamerami Markízy rovno doslovne arogantne tvrdili, že urobia všetko preto, aby právoplatné, konečné, nezrušiteľné a právne nezmeniteľné rozhodnutie Najvyššieho súdu, zvrátili.

Prečo?

Jednoducho preto, lebo toto rozhodnutie odpolitizovavalo políciu a rozviazovalo ruky policajtom, aby mohli stíhať okrem iného i Baštrnáka a ostatných zlodejov zo Smeru. Vtedy Fico záhadne  nič nehovoril o rešpektovaní rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, vrátane Najvyššieho súdu. 

Teraz už ale zrazu volá po rešpektovaní rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, keď kryjú kryjú jeho politických zlodejov. 

Prečo teraz áno, ale v roku 2015 nie? 

Lebo v roku 2015 sa to Ficovi a Kaliňákovi nehodilo. 

Z toho vyplýva, že skrachovaný premiér Fico je klamár. 

Čo teda ukázal prípad Trnka? 

Papalášizmus a nerovnaké uplatňovanie práva, keď sú prominentní zločinci chránení svojimi politickými kamarátmi a ďalej ukázal i klamstvo a tiež neznalosť zákona. 

To sú presne veci, ktoré dostali Slovensko do katastrofálneho  a kolapsového stavu! 

Musíme to zmeniť! Zákon musí začať platiť pre každého rovnako! Prominenti  a gaunerskí oligarchovia už nemôžu byť nestíhateľní! 

Politici musia prestať klamať a musia poznať kompetencie! 

Slovensko si zaslúži, aby bolo konečne právnym štátom. 

Vy si to zaslúžite.

 

Nezákonne zavretí do karantény nemusia za ňu platiť, ale majú nesporný nárok na náhradu škody okrem iného i za izoláciu 3333 EUR za 4, resp. 1666 za 2 týždne.

23.09.2020

Viete si predstaviť situáciu, že vrah znásilni a zavraždí rodičom dcéru a potom ich drzo vyzve, aby mu za jeho láskavosť zaplatili? Detailne o tom hovorím vo videu, link ktorého pripájam: https://www.youtube.com/watch?v=X3HKxv9S5VU&feature=youtu.be

Výzva poškodeným, ktorým boli uložené pokuty policajtom za nenosenie rúšok: „Neplaťte ich žiadajte doručiť rozhodnutie o uložení pokuty písomne a okamžite podajte trestné oznámenia na autora uloženej pokuty za zneužívanie právomoci verejného činiteľa. “

20.09.2020

To čo som tvrdil v nepriestrelnej analýze viažucej sa na právnu nulitu všetkých Mikasových opatrení, okrem iného i toho v určení nezákonnej povinnosti nosiť rúška pre nenakazených ľudí (video zo 7. septembra 2020 https://www.youtube.com/watch?v=JJZ5fwFP_uM&t=59s) a tiež to, že tí ktorí dostanú pokutu ju nemusia zaplatiť, lebo by bola uložená bez právneho základu sa [...]

Je, alebo nie je aj Fico riadený ambasádou USA?

18.09.2020

Fico len nedávno hlasoval v parlamente za vyslanie slovenských vojakov na ruské hranice. Uvádzam v tejto spojitosti na ilustráciu ďalšie nesporné Ficove zrádzania záujmov Slovenska v praxi: https://www.infovojna.sk/article/parlament-odsuhlasil-pritomnost-americkych-vojakov-na-slovensku-za-hlasovali-aj-poslanci-ficovho-smeru-sd-a-pellegriniho-hlasu-sd

test, koronavírus, Washington

Koronavírus našli u rekordného počtu Slovákov, pribudlo ich 552

26.09.2020 10:14

Na Slovensku v piatok pribudlo 552 infikovaných koronavírusom. Laboratóriá otestovali 6 483 vzoriek. Na COVID-19 zomrela 67-ročná žena.

richard raši

Raši: Matovičovi sa pandémia vymyká z rúk

26.09.2020 09:17

Premiér Igor Matovič je a bude zodpovedný za všetky škody, ktoré druhá vlna pandémie prinesie, uviedol opozičný poslanec Richard Raši.

Richnava, škola

Richnava sa konečne dočká školy. Hoci kontajnerovej

26.09.2020 08:27

Výstavba štátnej kontajnerovej školy v Richnave v okrese Gelnica sa po takmer štyroch mesiacoch rokovaní a príprav konečne začala.

kilamtický protest, Portugalsko, koronavírus

ONLINE: WHO varuje pred obeťami, Babiš ju sfúkol za zmätky

26.09.2020 07:00, aktualizované: 09:32

Počet mŕtvych s koronavírusom sa blíži k jednému miliónu, Svetová zdravotnícka organizácia varuje pred ďalším. Český premiér organizáciu kritizoval.