Založ si blog

Prípad Trnka: papalášske zneužívanie práva, Ficove klamstvá a Čaputovej neznalosť kompetencií v úrade prezidenta.

Prípad Trnka: papalášske zneužívanie práva, Ficove klamstvá a Čaputovej neznalosť kompetencií v úrade prezidenta. 

Nevzatie Trnku do väzby preto, lebo jeho skutok sa podľa prokuratúry údajne nestal, považujem za škan-da-ló-zne. Je to ďalší príklad papalášskeho zneužívania práva v našej vlasti. Normálni ľudia bývajú aj väzobne šikanovaní, ale prominentní gauneri ako napr. práve Trnka, ale aj Počiatek, Kaliňák, Lipšic, Palko, Dzurinda, Mikloš, Rusko, Malchárek, Jankovská a ďalší, alebo nie sú stíhaní vôbec, alebo nie sú vo väzbe. 

Trnkov prípad ešte ukázal dve veľmi dôležité veci: ako sa právnička Čaputová nevyzná v práve a ako právnik a skrachovaný premiér Fico klame. Čaputová síce správne kritizuje Trnkovo nevzatie do väzby, ale neústavne prekračuje svoje zákonné kompetencie, ak si chce predvolať generálneho prokurátora a policajného prezidenta na koberec. Nečudo, že právnička Čaputová nerešpektuje a prekračuje kompetencie v prezidentskom úrade. Veď vieme, že do advokátskej komory sa dostala podvodne a za prezidentku sa nechala inaugurovať bez skončenia volebného procesu, lebo Ústavný súd nerozhodol o volebnej sťažnosti. Nesúhlasím však s Ficovou kritikou Čaputovej, keď hovorí, že nemôžeme hodnotiť rozhodnutia orgánov činných v trestnom konaní. 

Ako však máme rešpektovať to, že prokuratúra politický  marí prácu policajtov a svojho prominentného kolegu nevezme do väzby, lebo skutok sa údajne nestal, pričom všetci sme videli to video Trnku s Počiatkom? 

Táto Ficova kritika Čaputovej je navyše dôkazom Ficovho bez najmenších pochybnosti klamárskeho charakteru.

V roku 2015 sme na Najvyššom súde po právnej analýze rozhodnutím senátu, ktorému som predsedal, dokázali, že Policajná inšpekcia pod ministrom vnútra, je nezákonná a neústavná. S týmto rozhodnutím v súčasnosti súhlasia aj medzinárodné inštitúcie a dávajú nám za pravdu, ale vtedy bývalý premiér Fico so svojím gaunerským a zločineckým kamarátom Kaliňákom nemali dostatok odvahy, aby nás chlapsky a do tváre otvorene kri-ti-zo-va-li, ale pred televíznymi kamerami Markízy rovno doslovne arogantne tvrdili, že urobia všetko preto, aby právoplatné, konečné, nezrušiteľné a právne nezmeniteľné rozhodnutie Najvyššieho súdu, zvrátili.

Prečo?

Jednoducho preto, lebo toto rozhodnutie odpolitizovavalo políciu a rozviazovalo ruky policajtom, aby mohli stíhať okrem iného i Baštrnáka a ostatných zlodejov zo Smeru. Vtedy Fico záhadne  nič nehovoril o rešpektovaní rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, vrátane Najvyššieho súdu. 

Teraz už ale zrazu volá po rešpektovaní rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, keď kryjú kryjú jeho politických zlodejov. 

Prečo teraz áno, ale v roku 2015 nie? 

Lebo v roku 2015 sa to Ficovi a Kaliňákovi nehodilo. 

Z toho vyplýva, že skrachovaný premiér Fico je klamár. 

Čo teda ukázal prípad Trnka? 

Papalášizmus a nerovnaké uplatňovanie práva, keď sú prominentní zločinci chránení svojimi politickými kamarátmi a ďalej ukázal i klamstvo a tiež neznalosť zákona. 

To sú presne veci, ktoré dostali Slovensko do katastrofálneho  a kolapsového stavu! 

Musíme to zmeniť! Zákon musí začať platiť pre každého rovnako! Prominenti  a gaunerskí oligarchovia už nemôžu byť nestíhateľní! 

Politici musia prestať klamať a musia poznať kompetencie! 

Slovensko si zaslúži, aby bolo konečne právnym štátom. 

Vy si to zaslúžite.

 

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA

15.02.2020

AGENTÚRA “AKO” DOSTALA CEZ PODVODNÉ PRIESKUMY DO PALÁCA ULTRALIBERÁLKU ČAPUTOVÚ. TERAZ TO SKÚŠAJÚ ZNOVA Včera vyšiel ďalší prieskum agentúry AKO a musím naň reagovať, pretože to, viac »

Čižnár zasiahne konečne pri kupovaní rómskych hlasov a zneplatňovaní volebných lístkov? Ak si Smer nevie obhájiť práva vlastného kandidáta, ako chce zabezpečiť právo slovenských občanov na spravodlivé voľby? 

10.02.2020

Čižnár zasiahne konečne pri kupovaní rómskych hlasov a zneplatňovaní volebných lístkov? Ak si Smer nevie obhájiť práva vlastného kandidáta, ako chce zabezpečiť právo slovenských občanov viac »

Vyústi fiktívny boj proti fašizmu do koalície Kiska-Pellegrini-Truban?

04.02.2020

Vyústi fiktívny boj proti fašizmu do koalície Kiska-Pellegrini-Truban? Posledné týždne sa javí, že najväčším problémom Slovenska je fašizmus, ktorý má predstavovať ĽSNS. I keď istá viac »

koronavírus nemocnica čína wuchan lekári doktor pacient

Na koronavírus zomrel riaditeľ nemocnice vo Wu-chane, hlásia už 1868 úmrtí

18.02.2020 06:20

Informovala o tom čínska štátna tlačová agentúra CNS na sociálnej sieti Weibo, podobnej Twitteru. Správa bola neskôr odstránená.

Milan Majerský, podcast

Majerský: Chceme sprísniť potratový zákon

18.02.2020 00:00

Do podcast štúdia Pravdy prišiel prešovský župan a podpredseda KDH Milan Majerský.

Jeff Bezos, amazon

Jeff Bezos venuje 10 miliárd na boj proti klimatickej kríze

17.02.2020 21:48

Bezos, ktorý je najbohatším človekom na svete, vlastní aj americký denník The Washington Post.

POLÍCIA Drogy kriminalita Sereď

Vancouver uviedol do prevádzky automat na vysokokvalitné opioidy

17.02.2020 21:34

Vancouver rozbehol už niekoľko projektov zameraných na zníženie rizika pre závislých ľudí.