Založ si blog

Prípad Trnka: papalášske zneužívanie práva, Ficove klamstvá a Čaputovej neznalosť kompetencií v úrade prezidenta.

Prípad Trnka: papalášske zneužívanie práva, Ficove klamstvá a Čaputovej neznalosť kompetencií v úrade prezidenta. 

Nevzatie Trnku do väzby preto, lebo jeho skutok sa podľa prokuratúry údajne nestal, považujem za škan-da-ló-zne. Je to ďalší príklad papalášskeho zneužívania práva v našej vlasti. Normálni ľudia bývajú aj väzobne šikanovaní, ale prominentní gauneri ako napr. práve Trnka, ale aj Počiatek, Kaliňák, Lipšic, Palko, Dzurinda, Mikloš, Rusko, Malchárek, Jankovská a ďalší, alebo nie sú stíhaní vôbec, alebo nie sú vo väzbe. 

Trnkov prípad ešte ukázal dve veľmi dôležité veci: ako sa právnička Čaputová nevyzná v práve a ako právnik a skrachovaný premiér Fico klame. Čaputová síce správne kritizuje Trnkovo nevzatie do väzby, ale neústavne prekračuje svoje zákonné kompetencie, ak si chce predvolať generálneho prokurátora a policajného prezidenta na koberec. Nečudo, že právnička Čaputová nerešpektuje a prekračuje kompetencie v prezidentskom úrade. Veď vieme, že do advokátskej komory sa dostala podvodne a za prezidentku sa nechala inaugurovať bez skončenia volebného procesu, lebo Ústavný súd nerozhodol o volebnej sťažnosti. Nesúhlasím však s Ficovou kritikou Čaputovej, keď hovorí, že nemôžeme hodnotiť rozhodnutia orgánov činných v trestnom konaní. 

Ako však máme rešpektovať to, že prokuratúra politický  marí prácu policajtov a svojho prominentného kolegu nevezme do väzby, lebo skutok sa údajne nestal, pričom všetci sme videli to video Trnku s Počiatkom? 

Táto Ficova kritika Čaputovej je navyše dôkazom Ficovho bez najmenších pochybnosti klamárskeho charakteru.

V roku 2015 sme na Najvyššom súde po právnej analýze rozhodnutím senátu, ktorému som predsedal, dokázali, že Policajná inšpekcia pod ministrom vnútra, je nezákonná a neústavná. S týmto rozhodnutím v súčasnosti súhlasia aj medzinárodné inštitúcie a dávajú nám za pravdu, ale vtedy bývalý premiér Fico so svojím gaunerským a zločineckým kamarátom Kaliňákom nemali dostatok odvahy, aby nás chlapsky a do tváre otvorene kri-ti-zo-va-li, ale pred televíznymi kamerami Markízy rovno doslovne arogantne tvrdili, že urobia všetko preto, aby právoplatné, konečné, nezrušiteľné a právne nezmeniteľné rozhodnutie Najvyššieho súdu, zvrátili.

Prečo?

Jednoducho preto, lebo toto rozhodnutie odpolitizovavalo políciu a rozviazovalo ruky policajtom, aby mohli stíhať okrem iného i Baštrnáka a ostatných zlodejov zo Smeru. Vtedy Fico záhadne  nič nehovoril o rešpektovaní rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, vrátane Najvyššieho súdu. 

Teraz už ale zrazu volá po rešpektovaní rozhodnutí orgánov činných v trestnom konaní, keď kryjú kryjú jeho politických zlodejov. 

Prečo teraz áno, ale v roku 2015 nie? 

Lebo v roku 2015 sa to Ficovi a Kaliňákovi nehodilo. 

Z toho vyplýva, že skrachovaný premiér Fico je klamár. 

Čo teda ukázal prípad Trnka? 

Papalášizmus a nerovnaké uplatňovanie práva, keď sú prominentní zločinci chránení svojimi politickými kamarátmi a ďalej ukázal i klamstvo a tiež neznalosť zákona. 

To sú presne veci, ktoré dostali Slovensko do katastrofálneho  a kolapsového stavu! 

Musíme to zmeniť! Zákon musí začať platiť pre každého rovnako! Prominenti  a gaunerskí oligarchovia už nemôžu byť nestíhateľní! 

Politici musia prestať klamať a musia poznať kompetencie! 

Slovensko si zaslúži, aby bolo konečne právnym štátom. 

Vy si to zaslúžite.

 

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

Medzinárodné gesto #signalforhelp

Pred domácim násilím sa dá ujsť. O pomoc možno volať aj bez slov. Ako na to?

09.12.2022 12:30

Odmietne mu pohlavný styk, povie, že chce rozchod, inokedy postačí aj to, že sa pekne oblečie či trávi čas s kamarátmi a spustí jeho patologickú žiarlivosť.

Jašin

Ruský opozičník Jašin je vinným zo šírenia „klamstiev“ o ruskej armáde

09.12.2022 12:28

Na YouTube hovoril o vraždení civilistov ruskými vojakmi v Buči pri Kyjeve.

sud, kuciak, haščák

Haščákov advokát kritizuje, že si v kauze Gorila nemohli kopírovať spis

09.12.2022 12:25

Oboznamovanie obhajoby s vyšetrovacím spisom v kauze Gorila sa malo začať 8. decembra. Vyšetrovateľka však k nemu nepustila zamestnancov z advokátskej kancelárie zastupujúcej Haščáka.

but

Výmena prominentných väzňov naše vzťahy nezlepší, odkázal do USA Kremeľ

09.12.2022 12:07

Bilaterálne vzťahy zostávajú v žalostnom stave, povedal Putinov hovorca.