Založ si blog

Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych liberálov na našu Ústavu bude zrejme aj pedofilný.

 

Čaputovou nenápadne ohlásený útok extrémnych liberálov na našu Ústavu bude zrejme aj pedofilný.

Média prednedávnom priniesli informáciu ako Čaputová v rozhovore pre agentúru SITA avizovala v súvislosti so zabránením častých zmien Ústavy, že chce začať verejnú diskusiu o jej revízii. Jej iniciatívu okamžite podporil Lipšic možnosťou vytvorenia úplne novej Ústavy ratifikovanej v referende. Následne na to sa v denníku Sme objavuje v osobitnom článku mimoriadny súcit s potrebami pedofilov a Pellegrini pripúšťa odovzdávanie národnej suverenity do Bruselu, ale „iba cez diskusiu prostredníctvom verejnosti“ Nedávno i predseda strany Maďarské fórum Zsolt Simon navrhol zmeniť preambulu Ústavy „My národ slovenský“ na „občania slovenskí“.
V mnohých mojich článkoch a vystúpeniach v rozhlase a televízii, alebo v príspevkoch na sociálnych sieťach som sa ako právnik venoval otázke akútnej potreby chrániť si našu vlasť, chrániť si náš štát, náš národ a našu rodinu.
Upozorňoval som na snahu niektorých politických síl v Európe a na Slovensku protizákonne osídliť Slovensko masami ilegálnych migrantov z Afriky a Ázie. Dokonca aj Tibetský duchovný vodca Dalajláma v rozhovore pre BBC koncom júna tohto roku vyzval Európu na zastavenie prísunu migrantov, inak sa z Európy stane moslimská alebo africká krajina. Upozorňoval som na riziká spojené s našim už existujúcim podpisom a následnou plánovanou ratifikáciou Istanbulského dohovoru, ktorý má k nám zaviesť zničujúcu gender ideológiu. Jej podstatou je vydávať nenormálne sexuálne úchylky ako pedofíliu, nekrofíliu, zoofíliu za normálne a vždy prvoradé a na druhej strane normálne vzťahy medzi mužom a ženou, spolu s národnými kultúrnymi tradíciami a zvykmi bez milosti zakázať. Národná rada SR odmietla tento dohovor prijať ratifikáciou, ale ten dohovor podpísaný zostal. Veci zostávajú nedorobené. Možno aj zámerne. A do tretice, upozorňoval som našu verejnosť, ako je nebezpečné stratiť našu medzinárodnoprávnu suverenitu zaradením Slovenska do akéhosi jadra EÚ. Vysvetľoval som, že všetky tieto silné útoky na náš štát, najmä vo vzťahu k EÚ sú súčasťou dlhodobých plánov bývalej administratívy USA, ktorá sa dodnes snaží presadiť svoj „Nový svetový poriadok“. Ten má čo najskôr zmeniť Európu od základov a na nepoznanie. Úpadok Európy má pomôcť pokračovaniu svetovlády jednej veľmoci tým, že sa odstráni potenciálna konkurencia našej civilizačne a technicky vyspelej Európy. Presadzovať svoje ciele sú ochotní hoci aj podporou manipulácie volieb. Dnes už nie je čas na zamlčovanie týchto faktov pred občanmi. Oni majú právo vedieť, čo hrozí nášmu štátu, čo hrozí im a ich rodinám.
Význam rodiny pre štát je úplne zásadný. Rodiny tvoria štát a len štát je schopný zabezpečiť ochranu rodiny ako základu spoločnosti. Ak si necháme zničiť alebo rodinu alebo suverenitu nášho štátu, postupne prestaneme existovať ako národ. To postupne pritom neznamená, že za dlhú dobu, ale že realizácia týchto plánov má svoju hrozivú a nenápadnú postupnosť krokov.

Najprv sa pokúsili nesmiernym politickým tlakom zo zahraničia presadiť migrantské kvóty, potom nútiť Slovensko ratifikovať Istanbulský dohovor, potom zhodiť vládu, akceptovať Globálny pakt o migrácii, následne presadili Globálny pakt o podpore utečencov. Súčasne s tým sa podarilo vyvolať začiatok rozvratu nášho právneho systému, vedomým porušovaním našej Ústavy zo strany niektorých vrcholných politikov. Bolo to tak napríklad pri zrušení už dávno udelených a preto právne spätne nezrušiteľných amnestií, pri nevymenovaní sudcov Ústavného súdu. Ďalej pri porušovaní medzinárodného práva podporou sankcií bez rozhodnutia BR OSN, podporou nezákonných raketových útokov na suverénnu Sýriu, zakázaným miešaním sa do vnútorných záležitostí suverénnej Venezuely. Výrazne poburujúcim krokom pre našu verejnosť bolo protiústavné stiahnutie demisie ministra zahraničných vecí. Ten sa pokúšal utajiť snahu o uzavretie vojenskej dohody s USA, v ktorej by Slovensko stratilo suverenitu nad svojim územím. Pokračovaním porušovania Ústavy bola inaugurácia prezidentky bez rozhodnutia Ústavného súdu o platnosti výsledkov volieb, či pokus o zrušenie štátneho jazyka, či podpis osobitnej dohody s Nemeckom mimo rámca spolupráce vyplývajúcej zo zmlúv o EÚ, či snaha o zrušenie nášho práva veta v Európskej rade.
Pretože iba tlak na Slovensko zo zahraničia nestačí, v tejto fáze pôjde o silnú snahu otvoriť text našej Ústavy. Pôjde o zmenu textu príslušných článkov upravujúcich našu suverenitu a ochranu rodiny a manželstva ako zväzku muža a ženy (najmä čl. 1, 2, 7 a čl. 41) a následná ratifikácia Istanbulského dohovoru, potom už na základe zmenenej Ústavy. Významným právnym faktom však zostáva, že nositeľmi poriadku a funkčnosti medzinárodného práva sú iba a jedine suverénne štáty. Snaha o ich likvidáciu nutne prinesie likvidáciu práva a poriadku vo svete.
Dôrazne dnes preto upozorňujem našich občanov a politikov na túto zákernú snahu tzv. liberálnych síl o totálnu likvidáciu suverenity nášho štátu a rodiny. Musíme sa chcieť zachrániť my sami, musíme sa spojiť v týchto myšlienkach a činoch a vyjadriť našu jednotu ako národa. Nikto to za nás neurobí. Ale my sme predsa súčasťou Európy. Musíme spoločne chrániť našu pôvodnú morálku a kresťanskú kultúru. Riešiť sa dá všetko, dokonca aj zdanlivo bezvýchodisková pozícia.
Pokusy zasahovať do Ústavy sú na Slovensku pravidelne po každej výmene vládnej garnitúry.
Pripusťme, že každá nová koalícia má snahu meniť Ústavu tak ako sa jej to práve hodí. No treba byť obozretní, že kto bude ten posledný, čo ju ešte zmení a či to bude zmena prospešná, lebo sa zároveň zabráni ďalším zmenám do budúcna, čo má byť hlavný dôvod otvorenia Ústavy.
Chcem preto poukázať v predstihu na možnosť, že skutočným motívom otvárania Ústavy môžu byť práve články o rodine a suverenite štátu a samotná avizovaná revízia, ktorá má zabrániť aby sa dala Ústava ľahko meniť príde hneď potom, aby sa „pokrokové“ zmeny v definícii suverenity štátu a rodiny zabetónovali na dlhý čas.
Všetci vieme že Sorosovi kandidáti musia v prvom rade plniť program svojho donora. Súčasťou jeho agendy je aj uzákonenie registrovaných partnerstiev a následná možnosť adopcii detí takýmito pármi. A ako nám naznačili v týchto dňoch mainstreamové média, homosexuálmi to nekončí, práve preto rozbehli scitlivovanie spoločnosti smerom i k pedofílii.

O čo je Čižnár lepší ako Trnka?

22.10.2019

O čo je Čiznár lepší ako Trnka? Zverejnený telefonát medzi Kočnerom a bývalým generálnym prokurátorom Trnkom odhalil podstatu systému, kde skorumpovaní prokurátori kryjú trestnú činnosť viac »

Nahradíme človeka číslom?

11.10.2019

Nahradíme človeka číslom? Prečo som spolu s takými významnými osobnosťami ako Eva Kristinová či Július Binder podpísal otvorený list ministerke vnútra proti zavádzaniu identifikátorov viac »

Čaputovou do Súdnej rady vymenovaný trestne stíhaný sudca Meszáros bude  posudzovať etiku ešte nestíhanej Jankovskej.

06.10.2019

Čaputovou do Súdnej rady vymenovaný trestne stíhaný sudca Meszáros bude posudzovať etiku ešte nestíhanej Jankovskej. Po prevalení sa podozrení voči bývalej štátnej tajomníčke Monike Jankovskej, viac »

SR súdy prokuratúra vyšetrovanie vraždy Kuciak TK Pezinok BA

Rada prokurátorov odsudzuje niektorých prokurátorov, volá po systémovej zmene

22.10.2019 12:23

Rezortu prokuratúry škodia prokurátori, ktorí uprednostňujú svoje osobné záujmy.

Milan Lučanský

Policajný prezident rozpustil tím, ktorý vyšetroval vraždu Kuciaka

22.10.2019 12:07

Prezident Policajného zboru SR Milan Lučanský sa v statuse na FB poďakoval všetkým policajtom, ktorí vyšetrovali vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice.

tunel Višňové

Pre tunel Višňové svitá nová nádej. Dostavia ho slovenská firma?

22.10.2019 12:00

Štát hľadá zhotoviteľa, ktorý stavia diaľnice a má na dostavbu kapacity ľudské, materiálne a strojnotechnologické.

SR Bratislava NR parlament 49. schôdza BAX

Exprezidentom zvoleným do parlamentu by sa mohli pozastaviť výhody

22.10.2019 11:40

Novelu zákona o platových pomeroch niektorých ústavných činiteľov poslanci posunuli do druhého čítania.