Založ si blog

Fico, Kotleba, Pellegrini a Taraba vládu Matoviča môžu okamžite povaliť. Povýšia opoziční poslanci blaho slovenských občanov a štátu nad vlastné poslanecké benefity?

 

Dnes už málokto pochybuje o tom, že COVID-19 je mega podvod s hysterickým mediálnym doprovodom
Máme tu rúška, dobrovoľno-povinné testovanie, núdzový stav, likvidovanie ľudských práv a ekonomiky bez opory v platnom právnom poriadku a ide iba o obyčajnú virózu.
Tolerancia bezprávia, svojvôle úradujúcim generálnym prokurátorm a policajným prezidentom, ale i Patakyovou a Čaputovou nás doviedla do stavu, že právne už neplatí nič.
Matovič a jeho členovia vlády páchajú v priamom prenose trestné činy nátlaku so sadzbou až na doživotie a apartheidu so sadzbou až na 15 rokov odňatia slobody.
Čo nás čaká?
Nič iné než to, že aj radoví, bežní občania po vzore Matovičovej bandy začnú páchať trestnú činnosť rôzneho druhu na svoju obranu.
Čo nastúpi chaos, anarchia, nepokoje, ľudia budú brať realizáciu práva do svojich rúk?
Potrebujeme to?
Netreba zabúdať, že pred prvým podvodným testovaním neuveriteľné Fico, Pellegrini, ale i Kotleba hodnotili Matovičov postup ako dobrý krok a ako politicky správne rozhodnutie. Teda podporovali ho v COVID podvode na úkor zdravých občanov a našej ekonomiky.
Môžeme opomenúť, že doteraz pre nich neurobili nič a iba dobrovoľne a zákerne asistovali Matovičovej likvidácii právneho štátu a nevypracovali ani len právnu obranu pred jeho vydieraním.
Keď zistili, že pohár trpezlivosti pretiekol, rýchle otočili o 180 stupňov zmenili taktiku, aby sa falošne votreli do priazne poškodených občanov a politicky parazitovali na ich nespokojnosti a hneve.
Najnovšie ich farizejské proklamácie sú nasledovné:
Smer nevidí dôvod na predĺženie núdzového stavu. Iniciovať bude referendum o predčasných. voľbách. Pellegrini tvrdí, že ľudia, ktorí sa dali otestovať nespoľahlivými testami boli podvedení. Taraba, odštiepenec od Kotlebu, vyzval ma zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu na zrušenie núdzového stavu. Fico vyzýva ľudí, aby išli so Smerom 17. novembra protestovať proti Matovičovi. Rovnako ak Kotleba i Pellegrini.
Podporujem pokojné protesty. A viem i to, že aj strana Vlasť. Budem len rád, keď sa ich moji fanúšikovia a priaznivci Vlasti zúčastnia v čo najväčšom počte. Nemôže to byť, ale pod zástavou falošných hráčov typu Fica, Pellegriniho, ale i Kotlebu, Tarabu, resp. Danka.
Ak Fico, Pellegrini, Kotleba a Taraba a ich strany chcú naozaj reálne povaliť Matovičovu vládu a vyvolať predčasné voľby, nie je nutná petícia, ani referendum (to je beh na dlhé trate) stačí, že urobia jeden jediný a jednoduchý krok.
Nevedia aký?
Prezentujem ho verejne, aby sa nevyhovárali, že nevedia ako na to.
Ak Fico, Pellegrini, Kotleba, Taraba, a poslanci ich strán to myslia úprimne a nie farizejsky s povalením vojenskej chunty Matoviča, stačí, že sa všetci 55 vzdajú mandátov a zároveň v stranách zabezpečia, že ani jeden z ich náhradníkov za ich strany nezloží poslanecký sľub.
Poviete si, ale veď zostávajúcich 95 koaličníkov môže zmeniť i Ústavu, lebo si odsúhlasia čo chcú.
Mýlite sa, nie je to tak.
Národná rada bez 55 poslancov prestane ústavnoprávne existovať ako celok, lebo podľa Ústavy parlament funguje, iba keď má 150 poslancov. V nekompletnej zostave právne neexistuje a nemôže zasadať, prijímať zákony ani realizovať iný rozhodovací proces.
Viete si predstaviť, že by trojčlenný senát ktoréhokoľvek súdu rozsudkom uložil trest doživotia iba v dvojčlennej zostave s tým, že tretí sudca nebol potrebný, lebo dvaja zostávajúci, by ho aj tak prehlasovali.
Neviete. Lebo to nie je možné, keďže právnym poriadkom dvojčlenný senát nie je predpokladaný, tak ako Ústavou nie je predpokladaný ani parlament v počte iba 95 poslancov. Minulosť to už viackrát potvrdila. Pri zániku mandátu poslanca národná rada nerokovala, až kým náhradník nezložil sľub.
Fico, Pellegrini, Kotleba, Taraba, ich poslanci a partaje, ak im naozaj ide o dobro občanov, záchranu štátu a jeho ekonomiky a chcú úprimne odstrániť bezprávie a nehrajú na falošnú hru,
majú ideálnu príležitosť, okamžite skoncovať s Matovičovsko-Čaputovskou marionetskou COVID mafiou, ktorá už pol roka obmedzovaním a rušením ľudských práv a nátlakovo-podvodným spôsobom vnucovania testov, šikanuje zdravých ľudí. Už pripravuje i očkovanie a čipy.
Alebo Fico, Pellegrini, Kotleba a Taraba zotrvajú na ceste kolaborácie s Matovičom na koróna divadle a nechajú robiť zo Slovenska a jeho občanov pokusné laboratórium pre zisky farmaceutickej svetovej loby a nevzdajú sa mandátov v parlamente s cieľom hovieť si a poberať okrem platu i poslanecké benefity.
Majú jednoducho možnosť ukázať pravú tvar a zahodiť farizejské masky.
Pripájam i link na video: https://www.magazinslovensko.online/harabin-podporil-protest-a-vysvetlil-ako-povalit-matovica/

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.