Založ si blog

Fico, Kotleba, Pellegrini a Taraba vládu Matoviča môžu okamžite povaliť. Povýšia opoziční poslanci blaho slovenských občanov a štátu nad vlastné poslanecké benefity?

 

Dnes už málokto pochybuje o tom, že COVID-19 je mega podvod s hysterickým mediálnym doprovodom
Máme tu rúška, dobrovoľno-povinné testovanie, núdzový stav, likvidovanie ľudských práv a ekonomiky bez opory v platnom právnom poriadku a ide iba o obyčajnú virózu.
Tolerancia bezprávia, svojvôle úradujúcim generálnym prokurátorm a policajným prezidentom, ale i Patakyovou a Čaputovou nás doviedla do stavu, že právne už neplatí nič.
Matovič a jeho členovia vlády páchajú v priamom prenose trestné činy nátlaku so sadzbou až na doživotie a apartheidu so sadzbou až na 15 rokov odňatia slobody.
Čo nás čaká?
Nič iné než to, že aj radoví, bežní občania po vzore Matovičovej bandy začnú páchať trestnú činnosť rôzneho druhu na svoju obranu.
Čo nastúpi chaos, anarchia, nepokoje, ľudia budú brať realizáciu práva do svojich rúk?
Potrebujeme to?
Netreba zabúdať, že pred prvým podvodným testovaním neuveriteľné Fico, Pellegrini, ale i Kotleba hodnotili Matovičov postup ako dobrý krok a ako politicky správne rozhodnutie. Teda podporovali ho v COVID podvode na úkor zdravých občanov a našej ekonomiky.
Môžeme opomenúť, že doteraz pre nich neurobili nič a iba dobrovoľne a zákerne asistovali Matovičovej likvidácii právneho štátu a nevypracovali ani len právnu obranu pred jeho vydieraním.
Keď zistili, že pohár trpezlivosti pretiekol, rýchle otočili o 180 stupňov zmenili taktiku, aby sa falošne votreli do priazne poškodených občanov a politicky parazitovali na ich nespokojnosti a hneve.
Najnovšie ich farizejské proklamácie sú nasledovné:
Smer nevidí dôvod na predĺženie núdzového stavu. Iniciovať bude referendum o predčasných. voľbách. Pellegrini tvrdí, že ľudia, ktorí sa dali otestovať nespoľahlivými testami boli podvedení. Taraba, odštiepenec od Kotlebu, vyzval ma zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu na zrušenie núdzového stavu. Fico vyzýva ľudí, aby išli so Smerom 17. novembra protestovať proti Matovičovi. Rovnako ak Kotleba i Pellegrini.
Podporujem pokojné protesty. A viem i to, že aj strana Vlasť. Budem len rád, keď sa ich moji fanúšikovia a priaznivci Vlasti zúčastnia v čo najväčšom počte. Nemôže to byť, ale pod zástavou falošných hráčov typu Fica, Pellegriniho, ale i Kotlebu, Tarabu, resp. Danka.
Ak Fico, Pellegrini, Kotleba a Taraba a ich strany chcú naozaj reálne povaliť Matovičovu vládu a vyvolať predčasné voľby, nie je nutná petícia, ani referendum (to je beh na dlhé trate) stačí, že urobia jeden jediný a jednoduchý krok.
Nevedia aký?
Prezentujem ho verejne, aby sa nevyhovárali, že nevedia ako na to.
Ak Fico, Pellegrini, Kotleba, Taraba, a poslanci ich strán to myslia úprimne a nie farizejsky s povalením vojenskej chunty Matoviča, stačí, že sa všetci 55 vzdajú mandátov a zároveň v stranách zabezpečia, že ani jeden z ich náhradníkov za ich strany nezloží poslanecký sľub.
Poviete si, ale veď zostávajúcich 95 koaličníkov môže zmeniť i Ústavu, lebo si odsúhlasia čo chcú.
Mýlite sa, nie je to tak.
Národná rada bez 55 poslancov prestane ústavnoprávne existovať ako celok, lebo podľa Ústavy parlament funguje, iba keď má 150 poslancov. V nekompletnej zostave právne neexistuje a nemôže zasadať, prijímať zákony ani realizovať iný rozhodovací proces.
Viete si predstaviť, že by trojčlenný senát ktoréhokoľvek súdu rozsudkom uložil trest doživotia iba v dvojčlennej zostave s tým, že tretí sudca nebol potrebný, lebo dvaja zostávajúci, by ho aj tak prehlasovali.
Neviete. Lebo to nie je možné, keďže právnym poriadkom dvojčlenný senát nie je predpokladaný, tak ako Ústavou nie je predpokladaný ani parlament v počte iba 95 poslancov. Minulosť to už viackrát potvrdila. Pri zániku mandátu poslanca národná rada nerokovala, až kým náhradník nezložil sľub.
Fico, Pellegrini, Kotleba, Taraba, ich poslanci a partaje, ak im naozaj ide o dobro občanov, záchranu štátu a jeho ekonomiky a chcú úprimne odstrániť bezprávie a nehrajú na falošnú hru,
majú ideálnu príležitosť, okamžite skoncovať s Matovičovsko-Čaputovskou marionetskou COVID mafiou, ktorá už pol roka obmedzovaním a rušením ľudských práv a nátlakovo-podvodným spôsobom vnucovania testov, šikanuje zdravých ľudí. Už pripravuje i očkovanie a čipy.
Alebo Fico, Pellegrini, Kotleba a Taraba zotrvajú na ceste kolaborácie s Matovičom na koróna divadle a nechajú robiť zo Slovenska a jeho občanov pokusné laboratórium pre zisky farmaceutickej svetovej loby a nevzdajú sa mandátov v parlamente s cieľom hovieť si a poberať okrem platu i poslanecké benefity.
Majú jednoducho možnosť ukázať pravú tvar a zahodiť farizejské masky.
Pripájam i link na video: https://www.magazinslovensko.online/harabin-podporil-protest-a-vysvetlil-ako-povalit-matovica/

Policajný prezident Kovařík už mal byť vo väzbe, lebo pomáhal páchateľom trestnej činnosti sa ukryť. Žilinka, Kovařík a Remeta, každý svojím dielom, úspešne rozkladajú trestné konanie.

28.07.2021

Prokurátor Remeta tvrdí že vyšetrovateľka Diana Santusová postupovala zákonne a v jej postupe nezistil procesné pochybenie. Iba policajt Kovařík, v trestnom konaní, podriadený Remetovi, úmyselne zmaril akciu, pri ktorej mali byť zadržaní obvinení z krivých výpovedí, ktorí sú teraz záhadne nezvestní. Nesporne zákonný postup vyšetrovateľky Santusovej v akcii [...]

Pellegrini a Fico mohli prijatie zákona o zvýhodnení očkovaných zastaviť, keby sedeli v parlamente a hlasoval proti. Miesto toho robili tlačovky, kde ubezpečovali ľudí, že oni sú proti.

24.07.2021

V Piatok sa malo hlasovať o tzv. zákone o zvýhodňovaní očkovaných. Hlasovaniu o samotnom zákone predchádzalo hlasovanie o návrhu na skrátenie legislatívneho konania pre prijatie tohto zákona. Proti návrhu vlády na skrátené legislatívne konanie, bola nakoniec Sme rodina, takže koalícia dokázala na podporu zrýchleného hlasovania o Lengvarského návrhu zozbierať len 61 [...]

Hlasovanie o zmene Ústavy, ktoré by umožnilo referendum o predčasných voľbách sa odkladá vďaka Tarabovi. Išlo z jeho strany o zjavnú sabotáž, či len nekompetentnosť?

19.07.2021

Zmena ústavy ktorá by umožnila referendum o predčasných voľbách sa odkladá. Koalícia musí dodržiavať rokovací poriadok Národnej rady. Predseda parlamentu chcel otázku zmeny Ústavy, ktorá by umožnila konanie referenda o skrátení volebného obdobia otvoriť už na nadchádzajúcej júlovej schôdzi parlamentu. Zastavil ho v tom rokovací poriadok. Ten hovorí, že o tom [...]

Nemecko Leverkusen výbuch dym

Výbuch v Leverkusene má päť obetí

29.07.2021 20:22

Dvaja ľudia sú naďalej nezvestní.

Ivan Saktor

Zomrel bývalý primátor Banskej Bystrice Ivan Saktor

29.07.2021 19:48

Niekdajší šéf Konfederácie odborových zväzov zomrel vo veku 66 rokov.

Ivan Saktor

Vo veku 66 rokov zomrel bývalý primátor Banskej Bystrice Ivan Saktor

29.07.2021 19:17

Saktor dlho bojoval s ťažkou chorobou, ktorej v stredu krátko pred polnocou podľahol.

turecko, povstalci, sýria, armáda, vojaci,

V sýrskej provincii Dará došlo k najprudším bojom za tri roky

29.07.2021 18:50

Ozbrojenci zabili vo štvrtok v juhosýrskej provincii Dará najmenej osem vládnych vojakov a 15 zajali.