Založ si blog

Mal dôvod Daniil Kvjat, ruský jazdec F1, kľakať, iba preto že si, ultrafašistické média vymysleli celosvetovú vinu bielej rasy?

Fandím Daniilovi Kvjatovi, mladému ruskému mužovi a som na neho úprimne hrdý ako Slovák a Slovan.

Rovnako si vážim Raikkonena, Verstappena a Leclerca, ktorí tiež nekľakli.

Pretekári majú pretekať a nie robiť politické gestá, ktoré nesúvisia s ich športovou činnosťou.

Pokľaknutie nikdy nebolo výrazom boja proti rasizmu. Ak sa ultraliberálmi vyžadovalo teraz, nie je to nič iné, len vulgárny agresívny biely rasizmus, lebo kľaknúť si na kolena a ospravedlňovať sa komplexne za celú vlastnú rasu, je nesporne prejavom rasizmu. Môžeme tolerovať, že matka vrazí nôž do hrude novorodeniatka a povie, že je to jej dieťa, tak to môže?

Mali dôvod kľakať, iba preto že si neliberálne média vymysleli celosvetovú vinu bielej rasy?

Iba ten kto sa cíti vinný, že je biely, nech kľačí!

Základná hrdosť a sebaúcta nedovolí normálnemu, zdravo mysliacemu človeku pokľaknúť a prejaviť tak porobu a menejcennosť.

Chvála bohu existujú ešte normálni ľudia.

Hnutie, pred ktorým skoro každý kľačí je bez najmenších pochybnosti rasistické, lebo už v názve má jednu preferovanú farbu pleti. Kľakajúci vedome alebo nevedome zjavne podporujú rasizmus. Názov nerasistického hnutia, by musel mať znenie: „ALL LIVES MATTER – teda všeobecná úcta k životu ako takému. Človek, zviera, strom …. A úcta k takémuto životu je vyjadrením úcty k Bohu. A iba symbolické pokľaknutie k životu ako takému, by bolo pokľaknutím pred Bohom.

Podľa logiky superliberálov, by pred nami Slovanmi mal kľačať celý svet. Čakám preto v tejto súvislosti reakciu hlavne na Nemcov, Britov, Francúzov a Talianov!

Dôvody nepokľaknutia Daniil Kvjat nebol povinný vysvetľovať, ale keď tak učinil svedčí to o veľkosti jeho duchovného rozmeru, osobnostnej integrity a o tom, že zachoval si svoj zdravé sebavedomie, hrdosť a dôstojnosť.

Slniečkarskí AngloSasi zabúdajú, že Rusi si kľaknú na kolená len pred Vlasťou (Otčinou, Domovinou), jej symbolom, ruskou zástavou a Bohom

Slovanské národy nemajú s touto neoliberálnou komédiou kľačania pred niekým nič spoločné. Naopak, kľačať by mali Osmani za zotročovanie slovanských národov v čase vládnutia ich ríše, kľačať by mali AngloSasi za vykorisťovanie a vraždenie „menej cennej slovanskej rasy“. My sme nikdy nikoho nekolonizovali a nemáme potrebu sa niekomu ospravedlňovať a nebodaj ešte pred niekým kľačať a kajať sa za to, čo Slovania nespáchali.

Rusi nemali čiernych otrokov, nevláčili ich v okovách do Ruska, nebičovali na plantážach a nerabovali im surovinové zdroje, ako to celé stáročia robil „uvedomelý“ Západ so svojimi „vysoko morálnymi“ hodnotami.

AngloSasi, by chceli hodiť na Slovanov vlastnú vinu za genocídu Indiánov, Afričanov, Áziatov a za zotročovanie ďalších národov, ktoré sa deje, žiaľ aj dnes novými nekoloniálnymi metódami, v dôsledku ktorých vo svete pretrváva hladomor, vojnami nimi vyvolanými, za udržanie ich svetového panstva, dominancie nad národmi. Slovania černochov nielenže nezotročovali, dokonca sme boli zotročovaní Osmanmi. Vraždili a zotročovali nás západní belosi. Na ďalekom východe to na nás zase skúšali Aziati.

Pýtam sa? Budú fašistickí ultraliberály vyžadovať

od moslimov, aby si kľakali pred černochmi, lebo oni historicky nesú vinu za otrokárstvo, keď ako prví začali kšeftovať s černochmi a loviť ich v Afrike a predávať za otrokov,

od Osmanov a Tatárov, aby si začali kľakať pred Slovanmi i Maďarmi za stáročia zotročovania a vraždenia,

od Nemcov, vrátane Rakúšanov za vyvražďovanie Slovanov a zotročovanie počas II svetovej vojny?

Daniil Kvjat má môj mimoriadny rešpekt a obdiv.

Len dúfam, že sa mu v blízkej dobe nestane na pretekoch nejaká „nehoda“.

Vyzývam Matoviča, aby bez najmenších pochybnosti verejne vylúčil, že minister obrany Naď je agentom CIA.

02.08.2020

Kyselica nesporne porušil zákon, keď ako tajný agent Vojenskej spravodajskej služby kandidoval za OĽaNO v parlamentných voľbách. Matovič, Naď či Mikulec prekvapivo tvrdia, že mu veria, čím demonštratívne vyzývajú všetkých občanov, aby porušovali zákony štátu. Kyselicová na profile hrdo zdieľa video manžela z 20. februára tohto roku (vtedy tajného agenta a [...]

Majský bude sedieť v base, zatiaľ čo právny architekt pyramídových hier Mazák, biely kôň Matoviča, sedí na čele Súdnej rady.

30.07.2020

Na deväť rokov musí nastúpiť do väzenia podnikateľ Jozef Majský, ktorému v stredu Najvyšší súd potvrdil vinu v kauze podvodu na nebankovkách Horizont Slovakia a BMG Invest. Najvyšší súd zamietol Majského odvolanie proti rozsudku Špecializovaného trestného súdu v Pezinku z roku 2015. Poškodených nebankovými subjektami je veľa a sú často znevažovaní, že si [...]

Fico vyzlečený donaha. Ním nastolený fašizmus v justícii ho dobehol v úplnej nahote opodstatnene.

28.07.2020

Trestné stíhania a väznenie novinárov dostalo zelenú kedy? Keď si Fico, Kaliňák, Pellegrini, momentálni politickí držitelia moci, za tichého súhlasu EÚ, to odskúšali disciplinárnym stíhaním sudcov za ich právny názor. V nedeľu som zdieľal video, https://www.youtube.com/watch?v=RK15Ij_Vxx4&feature=youtu.be, z ktorého vyplýva nesporná politická šikana aj sudcu [...]

veroniak remišová

Remišová: Za ľudí je v parlamente jediná seriózna stredová strana

03.08.2020 21:00

Veronika Remišová nevidí dôvod, aby sa strana Za ľudí musela spájať s inými politickými subjektami.

juan carlos

Bývalý kráľ Juan Carlos oznámil, že opúšťa krajinu

03.08.2020 19:29

Juana Carlosa v súčasnosti vyšetruje španielsky Najvyšší súd v súvislosti korupčnými aktivitami.

požiar hasiči bratislava

Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari na Rožňavskej ulici

03.08.2020 17:37

Na mieste zasahuje 21 hasičov s 5 kusmi hasičskej techniky. Pozrite si video.

Ján Hrubala

Vo výberovom konaní na post predsedu ŠTS získal najviac bodov Hrubala

03.08.2020 15:34

Ministerka spravodlivosti Kolíková si teraz môže a nemusí z úspešných uchádzačov vybrať nového predsedu.