Založ si blog

Mal dôvod Daniil Kvjat, ruský jazdec F1, kľakať, iba preto že si, ultrafašistické média vymysleli celosvetovú vinu bielej rasy?

Fandím Daniilovi Kvjatovi, mladému ruskému mužovi a som na neho úprimne hrdý ako Slovák a Slovan.

Rovnako si vážim Raikkonena, Verstappena a Leclerca, ktorí tiež nekľakli.

Pretekári majú pretekať a nie robiť politické gestá, ktoré nesúvisia s ich športovou činnosťou.

Pokľaknutie nikdy nebolo výrazom boja proti rasizmu. Ak sa ultraliberálmi vyžadovalo teraz, nie je to nič iné, len vulgárny agresívny biely rasizmus, lebo kľaknúť si na kolena a ospravedlňovať sa komplexne za celú vlastnú rasu, je nesporne prejavom rasizmu. Môžeme tolerovať, že matka vrazí nôž do hrude novorodeniatka a povie, že je to jej dieťa, tak to môže?

Mali dôvod kľakať, iba preto že si neliberálne média vymysleli celosvetovú vinu bielej rasy?

Iba ten kto sa cíti vinný, že je biely, nech kľačí!

Základná hrdosť a sebaúcta nedovolí normálnemu, zdravo mysliacemu človeku pokľaknúť a prejaviť tak porobu a menejcennosť.

Chvála bohu existujú ešte normálni ľudia.

Hnutie, pred ktorým skoro každý kľačí je bez najmenších pochybnosti rasistické, lebo už v názve má jednu preferovanú farbu pleti. Kľakajúci vedome alebo nevedome zjavne podporujú rasizmus. Názov nerasistického hnutia, by musel mať znenie: „ALL LIVES MATTER – teda všeobecná úcta k životu ako takému. Človek, zviera, strom …. A úcta k takémuto životu je vyjadrením úcty k Bohu. A iba symbolické pokľaknutie k životu ako takému, by bolo pokľaknutím pred Bohom.

Podľa logiky superliberálov, by pred nami Slovanmi mal kľačať celý svet. Čakám preto v tejto súvislosti reakciu hlavne na Nemcov, Britov, Francúzov a Talianov!

Dôvody nepokľaknutia Daniil Kvjat nebol povinný vysvetľovať, ale keď tak učinil svedčí to o veľkosti jeho duchovného rozmeru, osobnostnej integrity a o tom, že zachoval si svoj zdravé sebavedomie, hrdosť a dôstojnosť.

Slniečkarskí AngloSasi zabúdajú, že Rusi si kľaknú na kolená len pred Vlasťou (Otčinou, Domovinou), jej symbolom, ruskou zástavou a Bohom

Slovanské národy nemajú s touto neoliberálnou komédiou kľačania pred niekým nič spoločné. Naopak, kľačať by mali Osmani za zotročovanie slovanských národov v čase vládnutia ich ríše, kľačať by mali AngloSasi za vykorisťovanie a vraždenie „menej cennej slovanskej rasy“. My sme nikdy nikoho nekolonizovali a nemáme potrebu sa niekomu ospravedlňovať a nebodaj ešte pred niekým kľačať a kajať sa za to, čo Slovania nespáchali.

Rusi nemali čiernych otrokov, nevláčili ich v okovách do Ruska, nebičovali na plantážach a nerabovali im surovinové zdroje, ako to celé stáročia robil „uvedomelý“ Západ so svojimi „vysoko morálnymi“ hodnotami.

AngloSasi, by chceli hodiť na Slovanov vlastnú vinu za genocídu Indiánov, Afričanov, Áziatov a za zotročovanie ďalších národov, ktoré sa deje, žiaľ aj dnes novými nekoloniálnymi metódami, v dôsledku ktorých vo svete pretrváva hladomor, vojnami nimi vyvolanými, za udržanie ich svetového panstva, dominancie nad národmi. Slovania černochov nielenže nezotročovali, dokonca sme boli zotročovaní Osmanmi. Vraždili a zotročovali nás západní belosi. Na ďalekom východe to na nás zase skúšali Aziati.

Pýtam sa? Budú fašistickí ultraliberály vyžadovať

od moslimov, aby si kľakali pred černochmi, lebo oni historicky nesú vinu za otrokárstvo, keď ako prví začali kšeftovať s černochmi a loviť ich v Afrike a predávať za otrokov,

od Osmanov a Tatárov, aby si začali kľakať pred Slovanmi i Maďarmi za stáročia zotročovania a vraždenia,

od Nemcov, vrátane Rakúšanov za vyvražďovanie Slovanov a zotročovanie počas II svetovej vojny?

Daniil Kvjat má môj mimoriadny rešpekt a obdiv.

Len dúfam, že sa mu v blízkej dobe nestane na pretekoch nejaká „nehoda“.

S „vyšetrovateľmi“ ako Kotleba a Radačovský Kolíková zodpovednosti unikne. Kolíková sa správa ako posledná prériová hyena.

19.01.2021

Už pri nominovaní Kotlebu do vyšetrovacej komisie vznikla pochybnosť, či bude mať schopnosti, ale hlavne záujem niečo vyšetriť. Kotleba je odsúdený Špecializovaným trestným súdom na vyše štvorročný nepodmienečný trest, ktorý môže zvrátiť už len Najvyšší súd. Vzhľadom na politické ovládnutie justície súčasnou vládou, nemožno vylúčiť, že rozhodnutie v [...]

Začnú Žilinka, resp. Kovařik už konečne trestne stíhať kriminálnika Matoviča. Matovič klamal pri získavaní vzdelávania, klame o Sulíkovi a klame aj o mne.

13.01.2021

Zo sobotňajšieho rozhlasu úvodom zacitujem Matoviča o pohrebe generála Lučanského: „Mrzí ma, že ten pán, ktorý hovorí, že vyhral prezidentské voľby a bol niekedy predsedom NS, tiež sa tam ukazoval a podľa mojich informácii provokoval policajtov svojimi vulgárnymi rečami.“ Za prvé neviem odkiaľ Matovič berie citáciu, že som vyhral prezidentské voľby. Vždy som [...]

So Žilinkom na čele, alebo s jeho účasťou vo vyšetrovacom tíme, tragická smrť Lučanského nebude nikdy objektívne vyšetrená. Čaputová si neráčila spomenúť v novoročnom prejave, že už nežije generál, ktorý chránil aj ju.

11.01.2021

Za smrť generála Lučanského bez najmenších pochybnosti zodpovedajú tí, čo ho uväznili. Ako bývalý minister spravodlivosti mám iný prehľad o fungovaní väzníc ako bežný občan. Podľa mne dostupných údajov, bolo už pri prvom incidente u Lučanského podozrenie na pokus o samovraždu, čo vysvetľuje pridelenie psychológa. Už pri náznaku niečoho takého, musia kompetentní [...]

Testovanie / Skríning / Covid / Koronavírus /

V sobotu otestovali v rámci skríningu 1,3 milióna ľudí

24.01.2021 11:14, aktualizované: 12:22

Takmer 10-tisíc vzoriek malo pozitívny nález, pozitivita testovania dosiahla 0,77 percenta.

Pavel Faško

Faško: Počasie u nás začína vyzerať ako v oblasti Jadranu

24.01.2021 11:00

Musíme sa vyrovnať s tým, že počasie nám možno bude komplikovať život viac, ako to bolo v minulosti, hovorí klimatológ Pavol Faško.

Covid / Koronavírus / Sanitka /

Epidémia covidu si na Slovensku vyžiadala už vyše 4-tisíc obetí

24.01.2021 10:10, aktualizované: 10:48

Proti Covidu zaočkovali ďalších 276 osôb, celkovo bola podaná vakcína už v 95 766 prípadoch.

koronavírus očkovanie vakcína

Mladší sa môžu dostať na očkovanie v lete

24.01.2021 10:00

Ak patríte do vekovej kategórie 18 až 45 rokov, tak sa na rad pri očkovaní môžete dostať niekedy v letných mesiacoch.