Založ si blog

Február 2020 sa nesmie stať diktatúrou dovoleného názoru z Bruselu. Novoročné posolstvo.

Február 2020 sa nesmie stať diktatúrou dovoleného názoru z Bruselu.

Novoročné posolstvo.

Drahé vlastenky, milí vlastenci. 

Na Nový rok sa vám budú prihovárať rôzni politici a všelijaké političky. 

A väčšinou vám budú hovoriť, ako sa máte dobre, ako si môžete škrabkať brušká a že práve s nimi vás čaká úžasná svetlá budúcnosť.

Politikov a političky si platíte zo svojich daní a tí vám za to na oplátku nevďačne  klamú do očí, ťahajú vám medové motúzy a nasadzujú ružové okuliare. 

Ja nie som ako oni. Nie som politik a na volebnej kandidátke strany VLASŤ som nepripustil nijakých bývalých politikov a na to som hrdý. 

Za  mnou nestoja žiadni oligarchovia alebo mafiáni. Preto mám čisté svedomie a nikomu nie som ničím zaviazaný. Preto na rozdiel od politikov hovorím pravdu.

A pravda je taká, že na Slovensku sa vôbec nemáme dobre .

Práve naopak,  pravdou je, že Slovensko je dnes skorumpovaný štát, v ktorom bohatí bohatnú a chudobní ešte viac chudobnejú a popri tom ich štátna moc stále viac šikanuje bežných občanov. 

  Pravdou je aj to, že rok 2020 absolútne nemusí byť skvelý. 

Naopak, pre našu milovanú vlasť môže byť nový rok katastrofou. 

V roku 2020 totiž pôjde o všetko. 

Pôjde o to, či spravodlivosť naďalej zostane slepá. 

Slepá voči zločinom vyvolených, privilegovaných a vysoko postavených „správnych ľudí,“ ale o to ostražitejšia a jastrabím okom stíhajúca normálnych ľudí za zanedbateľné poklesky, prípadne za – a to je škandál – za odvahu mať iný názor, čím sa plíživo vytvárajú základy pre budúcu neslobodu a totalitu.

O všetkom sa rozhodne v parlamentných voľbách.

Rozhodne sa o tom, či Slovensko necháme tým, ktorí si ho ukradli pre seba a urobili si z neho dojnú kravu. To sa im ľahko zbohatlo. Svoj majetok nezískali talentom, šikovnosťou, tvrdou prácou a odriekaním. 

Žijú si ako prasce v žite, lebo podvádzajú, kradnú a vyciciavajú štát. A ten potom nemá peniaze pre vás, pre vaše deti, pre vaše nemocnice, školy alebo cesty. Týmto ľuďom, ktorí sa dnes bezcitne a cynicky tvária, že sú novým smerom pre našu krajinu, už Slovensko nemôžeme nechať! Musíme im ho zobrať a vrátiť vám, normálnym ľuďom!

Vo voľbách sa rozhodne aj o tom, či obvinený daňový podvodník a súdom uznaný pozemkový kšeftár získa takú moc, že zastaví trestné stíhanie voči sebe, čo je jediný dôvod, prečo bývalý prezident založil svoju politickú stranu a falošne sa tvári, že mu ide o ľudí. V skutočnosti mu ide iba o seba. A svoje pozemky.

Vo voľbách ale pôjde aj o to, či budeme žiť v krajine, v ktorej sa liberálne a neľudské úchylky budú považovať za správne. Nesmieme byť štátom, v ktorom zbohatlík s mozgom zničeným drogami bude na školách hovoriť naším deťom, že je dobré brať drogy. 

Nesmieme dovoliť, aby  títo úchyláci zo Slovenska urobili miesto, kde sa  LGBTI ideológia stane takou normou, že sa bude legalizovať zneužívanie našich nevinných a bezbranných detí, čo nám skutočne hrozí. 

Vlastenky a vlastenci, februárové voľby v roku 2020 sa nesmú do našich dejín zapísať ako ďalší, novodobý, víťazný február, ktorý umožnil vznik totality a neslobody! 

Drahé vlastenky, milí vlastenci. Strana VLASŤ má už 700 členov a stále pribúdajú prihlášky, máme víziu a program pre Slovensko. Chceme ho zmeniť. Zmeniť ho na normálnu krajinu, v ktorej normálni a slušní ľudia konečne začnú normálne a slušne žiť! Chceme, aby normálne rodiny, zložené z matky a otca, vychovávali svoje deti podľa slovenských, ľudských a normálnych hodnôt. 

Chceme zo Slovenska vytvoriť vlasť, v ktorej je normálne nekradnúť, v ktorej je normálne neklamať a v ktorej „áno“ znamená „áno“ a „nie“ je vždy „nie“. Preto sa tu zákony, dohody a zmluvy budú už konečne dodržiavať. A sľuby politikov už nebudú klamstvami, ale vymožiteľnými verejnými prísľubmi.

V našej vlasti musí mať každý rovnaké práva, ale aj povinnosti. Spravodlivosť musí platiť pre každého rovnako a za zločin vždy príde spravodlivý trest bez ohľadu na to, kto ho spáchal.

Slovensko sme zdedili po predkoch, ktorí ho hrdinsky ubránili napriek všetkým stáročným snahám o zničenie a asimiláciu nášho národa. Voči nim, voči týmto hrdinom našej minulosti máme veľké záväzky. 

Avšak nielen voči nim. Máme záväzky aj voči budúcnosti, voči tým, ktorí prídu po nás. Ide o to, aby sa nás raz naše deti nemuseli opýtať: „Prečo ste v roku 2020 Slovensko nebránili? Kde ste boli vtedy, keď išlo o všetko?“ 

V týchto voľbách naozaj pôjde o všetko. 

Poďte voliť a rozhodnite sa správne. 

Naša vlasť si zaslúži, aby sa február 2020 nestal novodobým víťazným februárom.

V roku 2020 želám všetkým bez ohľadu na vaše  politické presvedčenie veľa zdravia, spokojnosti, ale najmä šťastia. V roku 2020 ho budeme všetci veľmi, veľmi potrebovať.

Boh žehnaj vás, vaše rodiny a našu vlasť.

Totálne zlyhanie Európskej komisie v prípade vírusu Covid-19.

18.05.2020

Hodnotenie konania EK v otázke koronavírusu by sa žiaľ dalo zjednodušene zhrnúť do jedinej nelichotivej vety. Konala neskoro a dosiaľ neurobila nič naozaj efektívne. Napriek tomu považujem za potrebné podrobnejšie upozorniť na niekoľko aspektov tohto problému. Po prvé, už v minulom roku hovoril skúsený americký politik Henry Kissinger poznajúci globálne politické [...]

Ťažká schizofrénia Matoviča, Sulíka a Kollára v priamom prenose.

09.05.2020

Keď pred parlamentnými voľbami som ako sudca Najvyššieho súdu ohlásil, že budem kandidovať do parlamentu ako líder strany Vlasť, parlament takmer jednohlasne prijal zákon s názvom lex Harabin. Tento zákon prijatý kvôli jednej osobe ustanovoval, že sudca ktorý bude kandidovať do parlamentu automaticky stratí mandát sudcu. Dôvod mal byť ten, aby sa nepolitizovala justícia. [...]

Bude zlodej Lipšic na čele prokuratúry? Vo výkone podmienečného trestu odňatia slobody bude kryť trestnú činnosť tých, ktorí mu zabezpečili podmienku a zniesli zo sveta jeho majetkovú tresnú činnosť?

05.05.2020

Jedným z kandidátov na generálneho prokurátora je Daniel Lipšic. Jeho kandidatúru podporujú v zásade všetci koaliční partneri. Dokonca by kvôli nemu zmenili zákon, aby z neprokurátora sa mohol stať rovno generálnym prokurátorom. Liberálny tábor ktorý doteraz hovoril o odpolitizovaní justície, teraz navrhuje politika do tejto funkcie, ignorujúc skutočnosť, že Lipšic je [...]

pocasie-3-6-2020

Teploty sa môžu vyšplhať poriadne vysoko

02.06.2020 21:50

Počasie síce bude stále premenlivé, so zrážkami a búrkami, ale teplota na niektorých miestach Slovenska vás môže prekvapiť.

Vladimir Putin

Šamanovi, ktorý chcel vyhnať z Putina démona, nariadil súd psychiatrickú liečbu

02.06.2020 20:12

Viacerí ochrancovia ľudských práv v súvislosti s touto kauzou varovali pred návratom k praxi z čias Sovietskeho zväzu, keď komunistický režim zatváral svojich odporcov do psychiatrických liečební.

Poľsko, vlajka, zástava, výročie ústavy

Poľská veľvyslankyňa v Prahe mala šikanovať svojich podriadených

02.06.2020 18:23

Osobitná komisia poľského ministerstva zahraničia oznámila, že interné vyšetrovanie skončilo potvrdením mobbingu a diskriminácie pracovníkov ambasády.

Rakúsko Hitler dom redizajn stanica policajná

Z rodného domu Adolfa Hitlera bude policajná stanica

02.06.2020 17:51

Renovácia stavby by mala byť dokončená do konca roka 2022, pričom stáť bude približne päť miliónov eur.