Založ si blog

Február 2020 sa nesmie stať diktatúrou dovoleného názoru z Bruselu. Novoročné posolstvo.

Február 2020 sa nesmie stať diktatúrou dovoleného názoru z Bruselu.

Novoročné posolstvo.

Drahé vlastenky, milí vlastenci. 

Na Nový rok sa vám budú prihovárať rôzni politici a všelijaké političky. 

A väčšinou vám budú hovoriť, ako sa máte dobre, ako si môžete škrabkať brušká a že práve s nimi vás čaká úžasná svetlá budúcnosť.

Politikov a političky si platíte zo svojich daní a tí vám za to na oplátku nevďačne  klamú do očí, ťahajú vám medové motúzy a nasadzujú ružové okuliare. 

Ja nie som ako oni. Nie som politik a na volebnej kandidátke strany VLASŤ som nepripustil nijakých bývalých politikov a na to som hrdý. 

Za  mnou nestoja žiadni oligarchovia alebo mafiáni. Preto mám čisté svedomie a nikomu nie som ničím zaviazaný. Preto na rozdiel od politikov hovorím pravdu.

A pravda je taká, že na Slovensku sa vôbec nemáme dobre .

Práve naopak,  pravdou je, že Slovensko je dnes skorumpovaný štát, v ktorom bohatí bohatnú a chudobní ešte viac chudobnejú a popri tom ich štátna moc stále viac šikanuje bežných občanov. 

  Pravdou je aj to, že rok 2020 absolútne nemusí byť skvelý. 

Naopak, pre našu milovanú vlasť môže byť nový rok katastrofou. 

V roku 2020 totiž pôjde o všetko. 

Pôjde o to, či spravodlivosť naďalej zostane slepá. 

Slepá voči zločinom vyvolených, privilegovaných a vysoko postavených „správnych ľudí,“ ale o to ostražitejšia a jastrabím okom stíhajúca normálnych ľudí za zanedbateľné poklesky, prípadne za – a to je škandál – za odvahu mať iný názor, čím sa plíživo vytvárajú základy pre budúcu neslobodu a totalitu.

O všetkom sa rozhodne v parlamentných voľbách.

Rozhodne sa o tom, či Slovensko necháme tým, ktorí si ho ukradli pre seba a urobili si z neho dojnú kravu. To sa im ľahko zbohatlo. Svoj majetok nezískali talentom, šikovnosťou, tvrdou prácou a odriekaním. 

Žijú si ako prasce v žite, lebo podvádzajú, kradnú a vyciciavajú štát. A ten potom nemá peniaze pre vás, pre vaše deti, pre vaše nemocnice, školy alebo cesty. Týmto ľuďom, ktorí sa dnes bezcitne a cynicky tvária, že sú novým smerom pre našu krajinu, už Slovensko nemôžeme nechať! Musíme im ho zobrať a vrátiť vám, normálnym ľuďom!

Vo voľbách sa rozhodne aj o tom, či obvinený daňový podvodník a súdom uznaný pozemkový kšeftár získa takú moc, že zastaví trestné stíhanie voči sebe, čo je jediný dôvod, prečo bývalý prezident založil svoju politickú stranu a falošne sa tvári, že mu ide o ľudí. V skutočnosti mu ide iba o seba. A svoje pozemky.

Vo voľbách ale pôjde aj o to, či budeme žiť v krajine, v ktorej sa liberálne a neľudské úchylky budú považovať za správne. Nesmieme byť štátom, v ktorom zbohatlík s mozgom zničeným drogami bude na školách hovoriť naším deťom, že je dobré brať drogy. 

Nesmieme dovoliť, aby  títo úchyláci zo Slovenska urobili miesto, kde sa  LGBTI ideológia stane takou normou, že sa bude legalizovať zneužívanie našich nevinných a bezbranných detí, čo nám skutočne hrozí. 

Vlastenky a vlastenci, februárové voľby v roku 2020 sa nesmú do našich dejín zapísať ako ďalší, novodobý, víťazný február, ktorý umožnil vznik totality a neslobody! 

Drahé vlastenky, milí vlastenci. Strana VLASŤ má už 700 členov a stále pribúdajú prihlášky, máme víziu a program pre Slovensko. Chceme ho zmeniť. Zmeniť ho na normálnu krajinu, v ktorej normálni a slušní ľudia konečne začnú normálne a slušne žiť! Chceme, aby normálne rodiny, zložené z matky a otca, vychovávali svoje deti podľa slovenských, ľudských a normálnych hodnôt. 

Chceme zo Slovenska vytvoriť vlasť, v ktorej je normálne nekradnúť, v ktorej je normálne neklamať a v ktorej „áno“ znamená „áno“ a „nie“ je vždy „nie“. Preto sa tu zákony, dohody a zmluvy budú už konečne dodržiavať. A sľuby politikov už nebudú klamstvami, ale vymožiteľnými verejnými prísľubmi.

V našej vlasti musí mať každý rovnaké práva, ale aj povinnosti. Spravodlivosť musí platiť pre každého rovnako a za zločin vždy príde spravodlivý trest bez ohľadu na to, kto ho spáchal.

Slovensko sme zdedili po predkoch, ktorí ho hrdinsky ubránili napriek všetkým stáročným snahám o zničenie a asimiláciu nášho národa. Voči nim, voči týmto hrdinom našej minulosti máme veľké záväzky. 

Avšak nielen voči nim. Máme záväzky aj voči budúcnosti, voči tým, ktorí prídu po nás. Ide o to, aby sa nás raz naše deti nemuseli opýtať: „Prečo ste v roku 2020 Slovensko nebránili? Kde ste boli vtedy, keď išlo o všetko?“ 

V týchto voľbách naozaj pôjde o všetko. 

Poďte voliť a rozhodnite sa správne. 

Naša vlasť si zaslúži, aby sa február 2020 nestal novodobým víťazným februárom.

V roku 2020 želám všetkým bez ohľadu na vaše  politické presvedčenie veľa zdravia, spokojnosti, ale najmä šťastia. V roku 2020 ho budeme všetci veľmi, veľmi potrebovať.

Boh žehnaj vás, vaše rodiny a našu vlasť.

Luxusný dovolenkový výlet Bidenovej na Slovensku.

09.05.2022

V zmysle Pravidiel diplomatického protokolu v Slovenskej republike nemá manželka prezidenta USA Joe Bidena postavenie oficiálneho predstaviteľa štátu, ani osoby sprevádzajúcej hlavu štátu. Nie je možné jej preto priznávať rovnaké postavenie, ako keby bola súčasťou návštevy prezidenta USA, nakoľko prezident nepricestoval spoločne s ňou. Konkrétne ide o vyvesovanie [...]

Ivan Mikloš nový poradca Čaputovej. Na otázky vraždenia civilistov na Ukrajine?

03.05.2022

Mikloš, ktorý v marci 1999 konkrétne pomáhal Američanom vraždiť srbských civilistov sa zrazu „záhadne“ presne o 23 rokov neskôr stáva poradcom Čaputovej. Prečo asi ? Náhoda? Alebo proces „Niekým“ riadený proti Slovensku? Slovanom? Kto je vlastne Mikloš, poradca Čaputovej od polovice marca 2022? Mikloš, okrem iného, je bez najmenších pochybnosti autor vykradnutia [...]

Podstata dnešných problémov na Ukrajine je dokonale vystihnutá vo vyjadreniach Anglosasov o Slovanoch v nie tak dávnej minulosti.

28.04.2022

Bill Clinton, americký prezident: „Cieľom NATO v budúcnosti je nasadiť mierové sily v regiónoch etnických konfliktov a hraničných sporov od Atlantického oceánu po pohorie Ural.“ Smernica prezidenta USA Clintona č. 13, február 1992 „… Na privedenie Jeľcina k moci sme minuli mnoho miliárd dolárov, ale viac ako sa nám to vyplatilo, vyradili sme konkurenta – [...]

Parlament NRSR

Poslanci neschválili Záborskej 'pozmeňovák' k novele o príspevku pri narodení dieťaťa

28.03.2023 18:25

Podľa politologičky to, čo Záborská nazýva pomocou pre tehotné ženy, je v skutočnosti útok na práva žien.

Zhromaždenie a pochod na podporu LGBTI+ komunity

Poslanci kritizovali uznesenie europarlamentu v súvislosti s LGBTI+ osobami

28.03.2023 18:20

Slovensko nesúhlasí s hodnotením situácie v uznesení Európskeho parlamentu v súvislosti s postavením LGBTI+ osôb u nás po vražde na Zámockej.

Česko protest učitelia praha

Vysokoškolskí učitelia v Česku žiadajú vyššie mzdy

28.03.2023 17:32, aktualizované: 19:09

Ak politici nesplnia sľub o zvýšení financií pre vysoké školstvo, učitelia a študenti sú pripravení protestovať ďalej.

star wars, obi-wan kenobi, darth vader,

Nech ťa sprevádza Sila, prihovára sa Ukrajincom Luke Skywalker

28.03.2023 17:25

Americký herec Mark Hamill prepožičal svoj hlas pre mobilnú aplikáciu oznamujúcu na Ukrajine začiatok a koniec leteckých poplachov.