Založ si blog

. . . Zvláštny štatút extrémistov z tábora liberálov

…Zvláštny štatút extrémistov z tábora liberálov

 

…Rád by som začal tým, že Slovenskom zarezonovala kauza gymnazistu Emila H., ktorý sa vyhrážal smrťou skupine obyvateľstva. Všetky indície nasvedčujú tomu, že v prípade mladého muža došlo k naplneniu skutkovej podstaty trestného činu násilia proti skupine obyvateľov podľa § 359 Tr. zák.( č.300/2005 Z. z.), ktorý hovorí:
(1) Kto sa skupine obyvateľov vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou, alebo spôsobením škody veľkého rozsahu, alebo kto použije násilie proti skupine obyvateľov, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
(2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) z osobitného motívu,
b) závažnejším spôsobom konania, alebo
c) verejne.
S uspokojením by som napísal, že celým Slovenskom zarezonovala táto kauza, žiaľ, nie je to tak.
Slovensko mlčí.
Znalci mediálnej masáže totiž dobre vedia, kedy kričať na plné hrdlo a kedy „držať hubu…“.
Napriek tomu, že mnoho ľudí už podalo na mladíka trestné oznámenia pre podozrenie zo spáchania trestného činu, mnohí na Slovensku, najmä tí, čo nemajú internet prípadne nepoužívajú sociálne siete, ani netušia, čo sa stalo. K plnému zneniu predmetných vyhrážok sa dostanú len v alternatívnych médiách.
Zaznamenal som množstvo reakcií na sociálnych sieťach, no doteraz som nevidel, že by sa k tejto kauze vyjadrili bojovníci za slušné Slovensko.
Nikto!
Mlčí aj ich tibetský guru, zatiaľ sediaci v prezidentskom paláci a vyhrážajúci sa založením vlastnej strany, mlčí aj kandidátka na najslušnejšiu prezidentku Slovenska, Čaputová, mlčí aj jej akože protikandidát Šefčovič.
Žeby o tejto kauze nič nevedeli?
Čo to vlastne mladý Emil H. napísal?
Myslím si, že všetci, ktorí čítajú aj iné ako mainstreamové médiá, statusy tohto extrémistu už poznajú, no pre pani Čaputovú, pána Šefčoviča, Denník N, SME, Týždeň a vlastne všetky mainstreamové médiá, to sem predsa len uvediem. Asi to len ušlo ich pozornosti.
V skupine „Volíme pronárodných kandidátov za prezidenta“ zverejnil Emil H. tento komentár: „Tak Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitmi, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!“
A skupine Slovenský národ, spamätaj sa! „odvážny bojovník“ odkázal: „Ja neverím tomu, akí hlúpi a nevzdelaní sú ľudia v tejto skupine. Nič neviete, ste neúspešní, a tak za svoje smutné životy viníte Ameriku, EÚ, mimovládky, aktérov, ktorí sa vaše životy snažia zlepšovať. Žijete v dierach, obliekate sa ako opice a jete veci, ktoré my bohatí dávame prasatám. Tak sa všetci radšej zabite, aby vaše hlúpe deti nemuseli robiť hanbu slušným a vzdelaným ľuďom. Za to, že žijete životy, ktoré sú horšie ako smrť, si môžete len vy sami. Vďaka Sorosovi a Denníku N má moja rodina super život, tak sa v mimovládkach zamestnajte aj vy!!!“
Nečudo, že v hniezde slušných voličov Čaputovej, ktorí si na Facebooku dávajú svoje profilové fotky do loga „Volím Čaputovú!“, našiel aj slovných podporovateľov. Tí sa prezentovali tiež pochybnými statusmi: „Nestačí sa zlu postaviť vo voľbách, treba ho aj fyzicky likvidovať ako Pinochet v Chile.“
Mlčanie ako ochranný múr
V roku 2016 vtedy 24-ročný Tomáš v súvislosti s presunom amerických vojsk cez Slovensko uverejnil na Facebooku pár výhražných komentárov k udalosti „Prídem podporiť spojencov“. Súd ho poslal do väzenia na 58 mesiacov. Nie je sám, kto bol odsúdený za nebezpečné vyhrážanie sa na Facebooku.
Som veľmi zvedavý, ako dopadne táto kauza, lebo chlapec má za sebou dnes silných hráčov.
Je totiž produktom ultraliberálnej indoktrinácie, ktorá má svoje vlajkové lode v rôznych prístavoch už aj na Slovensku. Bratislavské gymnázium C. S. Lewisa, ktorého študentom je Emil H., je jednou z nich. Riaditeľom gymnázia je manžel podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Zory Jaurovej.

To už ani naivné malé dieťa neuverí, že pani Čaputová a jej tím o ničom nevie. Ani malé naivné dieťa neuverí, že o nebezpečnom vyhrážaní sa a hanlivom vyjadrovaní sa o nevoličoch Čaputovej nevie nikto z tzv. slušnej novinárskej obce. Veď aktivisti za slušnosť sú tam pečení-varení. Len pár týždňov dozadu prednášali na škole Juraj Smatana, Marian Jaslovský, učí tam kňaz Róbert Bezák, mladý Emil H. je navyše syn grafika z časopisu .týždeň.
A čo vždy pohotoví admini stránky Zomri? Stratili reč? Lebo tí patria tiež k partičke, ktorá chodí pravidelne umývať mozgy na toto gymnázium.
Kde je lovca extrémistov Ján Levoslav Benčík? Mlčia ako vši pod chrastou. Lebo nejaká horúca hlava, vybudená hormónmi a podporená pocitom „my môžeme všetko“, tresla nahlas to, čo si, pravdepodobne, hovoria medzi sebou potichu a pravidelne. A hoci na svojich protivníkoch nikdy nenechajú nitku suchú, zblúdilé šteniatko sa rozhodli chrániť hradbou mlčania. A tak niekto navrhol, že by bolo načim ospravedlnenie. Zbúchali niečo na ten spôsob, dúfajúc, že sa mladík vyhne stíhaniu.
„Veľmi ma mrzí, že som nad svojim konaním nerozmýšľal a na satirický opis situácie, som volil jazyk neslušný, ofenzívny a nemiestny, skrátka nehodiaci sa do slušnej diskusie… Zároveň sa dištancujem od názorov, ktoré som propagoval, verím, že na Slovensku si musíme vážiť názory všetkých, či už kresťansky, liberálne alebo inak orientovaných a ich názory a postoje majú rovnakú hodnotu.“
Ako celá kauza dopadne, je už vec orgánov činných v trestnom konaní. Verejne sa pýtam obidvoch kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky, ktorí všade hovoria o slušnosti a tolerancii, prečo ignorujú túto kauzu! Pani Čaputová, tento mladík hovoril vo Vašom mene, zaštítil sa Vami, to necháte bez akejkoľvek reakcie? Pán Šefčovič, za vyhrážanie sa smrťou migrantom odsúdili páchateľa, toto necháte bez povšimnutia? Mainstreamové médiá, kedy sa dočítame niečo o Emilovi H. a jeho vyhrážkach nevoličom Zuzany Čaputovej?
Pán Čižnár, kedy zvoláte osobitnú tlačovú konferenciu s obsahom, že rozpútate peklo, keď sa potvrdí, že Emil H. má úmysle strieľať všetkých tých, ktorí sú nositeľmi opačných názorov, ako jeho?
Veľmi znepokojujúce sú prejavy otvorenej kriminálnej agresie mladého chlapca, ktorá je pravdepodobne výsledkom prehnaného a rozhodne neodôvodneného sebavedomia a zanedbania zodpovednosti v jeho výchove. Ale čo je najhoršie, jeho myšlienky a prejavy sú výsledkom ideológie, ktorou jeho mentori z mimovládnych organizácií doslova ničia to dobré a prirodzene tolerantné, čo v jeho duši ako u každého normálneho človeka bolo.
Preto dnes treba povedať rovno, nie chlapče, nie si žiadnou elitou. Každý človek je cenný a dokáže mnohé veci lepšie ako ty.

Významné je to, že aj takýto chlapec je súčasťou našej mladej generácie, tej, ktorá bude na Slovensku žiť nasledujúce desaťročia a mať zodpovednosť za osud celého nášho národa. Neverím, že normálny mladí ľudia sa takýmto „vzorom“ chcú podobať. Aj my starší, ale aj naši mladší ľudia sú spolu s nami zodpovední za to ako budeme na našom Slovensku v budúcnosti žiť. Nepovažujem za moralizovanie ak zovšeobecním, že pravými hodnotami v našom živote zostane pravda, láska a rešpektovanie názorov iných. Na nedostatky treba poukazovať, zastať sa druhého, ak mu ubližujú, v tomto nič nesmie byť tabu, žiadni nedotknuteľní.
Nemôžem preto mlčať. K tomu sa hodí jeden citát. Martin Luther King, americký duchovný, aktivista a vodca hnutia za občianske práva raz povedal: „Nakoniec si nebudeme pamätať slová našich nepriateľov, ale vždy si budeme pamätať mlčanie našich priateľov.“

 

Nezákonne zavretí do karantény nemusia za ňu platiť, ale majú nesporný nárok na náhradu škody okrem iného i za izoláciu 3333 EUR za 4, resp. 1666 za 2 týždne.

23.09.2020

Viete si predstaviť situáciu, že vrah znásilni a zavraždí rodičom dcéru a potom ich drzo vyzve, aby mu za jeho láskavosť zaplatili? Detailne o tom hovorím vo videu, link ktorého pripájam: https://www.youtube.com/watch?v=X3HKxv9S5VU&feature=youtu.be

Výzva poškodeným, ktorým boli uložené pokuty policajtom za nenosenie rúšok: „Neplaťte ich žiadajte doručiť rozhodnutie o uložení pokuty písomne a okamžite podajte trestné oznámenia na autora uloženej pokuty za zneužívanie právomoci verejného činiteľa. “

20.09.2020

To čo som tvrdil v nepriestrelnej analýze viažucej sa na právnu nulitu všetkých Mikasových opatrení, okrem iného i toho v určení nezákonnej povinnosti nosiť rúška pre nenakazených ľudí (video zo 7. septembra 2020 https://www.youtube.com/watch?v=JJZ5fwFP_uM&t=59s) a tiež to, že tí ktorí dostanú pokutu ju nemusia zaplatiť, lebo by bola uložená bez právneho základu sa [...]

Je, alebo nie je aj Fico riadený ambasádou USA?

18.09.2020

Fico len nedávno hlasoval v parlamente za vyslanie slovenských vojakov na ruské hranice. Uvádzam v tejto spojitosti na ilustráciu ďalšie nesporné Ficove zrádzania záujmov Slovenska v praxi: https://www.infovojna.sk/article/parlament-odsuhlasil-pritomnost-americkych-vojakov-na-slovensku-za-hlasovali-aj-poslanci-ficovho-smeru-sd-a-pellegriniho-hlasu-sd

test, koronavírus, Washington

Koronavírus našli u rekordného počtu Slovákov, pribudlo ich 552

26.09.2020 10:14

Na Slovensku v piatok pribudlo 552 infikovaných koronavírusom. Laboratóriá otestovali 6 483 vzoriek. Na COVID-19 zomrela 67-ročná žena.

richard raši

Raši: Matovičovi sa pandémia vymyká z rúk

26.09.2020 09:17

Premiér Igor Matovič je a bude zodpovedný za všetky škody, ktoré druhá vlna pandémie prinesie, uviedol opozičný poslanec Richard Raši.

Richnava, škola

Richnava sa konečne dočká školy. Hoci kontajnerovej

26.09.2020 08:27

Výstavba štátnej kontajnerovej školy v Richnave v okrese Gelnica sa po takmer štyroch mesiacoch rokovaní a príprav konečne začala.

kilamtický protest, Portugalsko, koronavírus

ONLINE: WHO varuje pred obeťami, Babiš ju sfúkol za zmätky

26.09.2020 07:00, aktualizované: 09:32

Počet mŕtvych s koronavírusom sa blíži k jednému miliónu, Svetová zdravotnícka organizácia varuje pred ďalším. Český premiér organizáciu kritizoval.