Založ si blog

. . . Zvláštny štatút extrémistov z tábora liberálov

…Zvláštny štatút extrémistov z tábora liberálov

 

…Rád by som začal tým, že Slovenskom zarezonovala kauza gymnazistu Emila H., ktorý sa vyhrážal smrťou skupine obyvateľstva. Všetky indície nasvedčujú tomu, že v prípade mladého muža došlo k naplneniu skutkovej podstaty trestného činu násilia proti skupine obyvateľov podľa § 359 Tr. zák.( č.300/2005 Z. z.), ktorý hovorí:
(1) Kto sa skupine obyvateľov vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou, alebo spôsobením škody veľkého rozsahu, alebo kto použije násilie proti skupine obyvateľov, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
(2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) z osobitného motívu,
b) závažnejším spôsobom konania, alebo
c) verejne.
S uspokojením by som napísal, že celým Slovenskom zarezonovala táto kauza, žiaľ, nie je to tak.
Slovensko mlčí.
Znalci mediálnej masáže totiž dobre vedia, kedy kričať na plné hrdlo a kedy „držať hubu…“.
Napriek tomu, že mnoho ľudí už podalo na mladíka trestné oznámenia pre podozrenie zo spáchania trestného činu, mnohí na Slovensku, najmä tí, čo nemajú internet prípadne nepoužívajú sociálne siete, ani netušia, čo sa stalo. K plnému zneniu predmetných vyhrážok sa dostanú len v alternatívnych médiách.
Zaznamenal som množstvo reakcií na sociálnych sieťach, no doteraz som nevidel, že by sa k tejto kauze vyjadrili bojovníci za slušné Slovensko.
Nikto!
Mlčí aj ich tibetský guru, zatiaľ sediaci v prezidentskom paláci a vyhrážajúci sa založením vlastnej strany, mlčí aj kandidátka na najslušnejšiu prezidentku Slovenska, Čaputová, mlčí aj jej akože protikandidát Šefčovič.
Žeby o tejto kauze nič nevedeli?
Čo to vlastne mladý Emil H. napísal?
Myslím si, že všetci, ktorí čítajú aj iné ako mainstreamové médiá, statusy tohto extrémistu už poznajú, no pre pani Čaputovú, pána Šefčoviča, Denník N, SME, Týždeň a vlastne všetky mainstreamové médiá, to sem predsa len uvediem. Asi to len ušlo ich pozornosti.
V skupine „Volíme pronárodných kandidátov za prezidenta“ zverejnil Emil H. tento komentár: „Tak Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitmi, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!“
A skupine Slovenský národ, spamätaj sa! „odvážny bojovník“ odkázal: „Ja neverím tomu, akí hlúpi a nevzdelaní sú ľudia v tejto skupine. Nič neviete, ste neúspešní, a tak za svoje smutné životy viníte Ameriku, EÚ, mimovládky, aktérov, ktorí sa vaše životy snažia zlepšovať. Žijete v dierach, obliekate sa ako opice a jete veci, ktoré my bohatí dávame prasatám. Tak sa všetci radšej zabite, aby vaše hlúpe deti nemuseli robiť hanbu slušným a vzdelaným ľuďom. Za to, že žijete životy, ktoré sú horšie ako smrť, si môžete len vy sami. Vďaka Sorosovi a Denníku N má moja rodina super život, tak sa v mimovládkach zamestnajte aj vy!!!“
Nečudo, že v hniezde slušných voličov Čaputovej, ktorí si na Facebooku dávajú svoje profilové fotky do loga „Volím Čaputovú!“, našiel aj slovných podporovateľov. Tí sa prezentovali tiež pochybnými statusmi: „Nestačí sa zlu postaviť vo voľbách, treba ho aj fyzicky likvidovať ako Pinochet v Chile.“
Mlčanie ako ochranný múr
V roku 2016 vtedy 24-ročný Tomáš v súvislosti s presunom amerických vojsk cez Slovensko uverejnil na Facebooku pár výhražných komentárov k udalosti „Prídem podporiť spojencov“. Súd ho poslal do väzenia na 58 mesiacov. Nie je sám, kto bol odsúdený za nebezpečné vyhrážanie sa na Facebooku.
Som veľmi zvedavý, ako dopadne táto kauza, lebo chlapec má za sebou dnes silných hráčov.
Je totiž produktom ultraliberálnej indoktrinácie, ktorá má svoje vlajkové lode v rôznych prístavoch už aj na Slovensku. Bratislavské gymnázium C. S. Lewisa, ktorého študentom je Emil H., je jednou z nich. Riaditeľom gymnázia je manžel podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Zory Jaurovej.

To už ani naivné malé dieťa neuverí, že pani Čaputová a jej tím o ničom nevie. Ani malé naivné dieťa neuverí, že o nebezpečnom vyhrážaní sa a hanlivom vyjadrovaní sa o nevoličoch Čaputovej nevie nikto z tzv. slušnej novinárskej obce. Veď aktivisti za slušnosť sú tam pečení-varení. Len pár týždňov dozadu prednášali na škole Juraj Smatana, Marian Jaslovský, učí tam kňaz Róbert Bezák, mladý Emil H. je navyše syn grafika z časopisu .týždeň.
A čo vždy pohotoví admini stránky Zomri? Stratili reč? Lebo tí patria tiež k partičke, ktorá chodí pravidelne umývať mozgy na toto gymnázium.
Kde je lovca extrémistov Ján Levoslav Benčík? Mlčia ako vši pod chrastou. Lebo nejaká horúca hlava, vybudená hormónmi a podporená pocitom „my môžeme všetko“, tresla nahlas to, čo si, pravdepodobne, hovoria medzi sebou potichu a pravidelne. A hoci na svojich protivníkoch nikdy nenechajú nitku suchú, zblúdilé šteniatko sa rozhodli chrániť hradbou mlčania. A tak niekto navrhol, že by bolo načim ospravedlnenie. Zbúchali niečo na ten spôsob, dúfajúc, že sa mladík vyhne stíhaniu.
„Veľmi ma mrzí, že som nad svojim konaním nerozmýšľal a na satirický opis situácie, som volil jazyk neslušný, ofenzívny a nemiestny, skrátka nehodiaci sa do slušnej diskusie… Zároveň sa dištancujem od názorov, ktoré som propagoval, verím, že na Slovensku si musíme vážiť názory všetkých, či už kresťansky, liberálne alebo inak orientovaných a ich názory a postoje majú rovnakú hodnotu.“
Ako celá kauza dopadne, je už vec orgánov činných v trestnom konaní. Verejne sa pýtam obidvoch kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky, ktorí všade hovoria o slušnosti a tolerancii, prečo ignorujú túto kauzu! Pani Čaputová, tento mladík hovoril vo Vašom mene, zaštítil sa Vami, to necháte bez akejkoľvek reakcie? Pán Šefčovič, za vyhrážanie sa smrťou migrantom odsúdili páchateľa, toto necháte bez povšimnutia? Mainstreamové médiá, kedy sa dočítame niečo o Emilovi H. a jeho vyhrážkach nevoličom Zuzany Čaputovej?
Pán Čižnár, kedy zvoláte osobitnú tlačovú konferenciu s obsahom, že rozpútate peklo, keď sa potvrdí, že Emil H. má úmysle strieľať všetkých tých, ktorí sú nositeľmi opačných názorov, ako jeho?
Veľmi znepokojujúce sú prejavy otvorenej kriminálnej agresie mladého chlapca, ktorá je pravdepodobne výsledkom prehnaného a rozhodne neodôvodneného sebavedomia a zanedbania zodpovednosti v jeho výchove. Ale čo je najhoršie, jeho myšlienky a prejavy sú výsledkom ideológie, ktorou jeho mentori z mimovládnych organizácií doslova ničia to dobré a prirodzene tolerantné, čo v jeho duši ako u každého normálneho človeka bolo.
Preto dnes treba povedať rovno, nie chlapče, nie si žiadnou elitou. Každý človek je cenný a dokáže mnohé veci lepšie ako ty.

Významné je to, že aj takýto chlapec je súčasťou našej mladej generácie, tej, ktorá bude na Slovensku žiť nasledujúce desaťročia a mať zodpovednosť za osud celého nášho národa. Neverím, že normálny mladí ľudia sa takýmto „vzorom“ chcú podobať. Aj my starší, ale aj naši mladší ľudia sú spolu s nami zodpovední za to ako budeme na našom Slovensku v budúcnosti žiť. Nepovažujem za moralizovanie ak zovšeobecním, že pravými hodnotami v našom živote zostane pravda, láska a rešpektovanie názorov iných. Na nedostatky treba poukazovať, zastať sa druhého, ak mu ubližujú, v tomto nič nesmie byť tabu, žiadni nedotknuteľní.
Nemôžem preto mlčať. K tomu sa hodí jeden citát. Martin Luther King, americký duchovný, aktivista a vodca hnutia za občianske práva raz povedal: „Nakoniec si nebudeme pamätať slová našich nepriateľov, ale vždy si budeme pamätať mlčanie našich priateľov.“

 

Dokedy ešte bude na čele polície grázel  a násilník Kovařík?

26.04.2021

Aký nadriadený, takí podradení. Za posledné dni bolo vo veľkom diskutované video, v ktorom policajt bije nejakého bezdomovca. Môžeme sa čudovať, že niektorí policajti fyzicky lynčujú bezbranných občanov, keď ich vrchný náčelník Kovařík verejne robí to isté? Stalo sa tak v budove banskobystrickej Finančnej správy, voči človeku, ktorý ani len náznakom nepoužil [...]

Návod ako vyrobiť z dodávok zbraní pre Islamský štát, ruský útok na Česko.

22.04.2021

V októbri 2014 došlo v muničnom sklade vo Vrběticiach k výbuchu 50 ton munície. O dva mesiace neskôr vybuchol druhý sklad ktorý obsahoval asi 13 ton munície. Česká polícia to vyšetrovala ako všeobecné ohrozenie. Po siedmych rokoch, čítate dobre siedmych rokoch, sme sa cez mediálne predpripravovanú inscenáciu dozvedeli, že na základe „jasných dôkazov“ [...]

Biden a Clintonovsko-Sorošovská klika ženie Európu, aj cez Čaputovú, do vojny.

09.04.2021

USA v minulom storočí mimoriadne zbohatli na dvoch svetových vojnách v Európe. Vojenskou silou a pod názvom Pax Americana získali pozíciu svetového lídra dominujúceho v medzinárodných vzťahoch. To im umožnilo ekonomicky parazitovať na zdrojoch celej planéty Zem. Momentálny ultraliberálny systém riadenia štátu nadväzuje na postupný presun celej výrobnej základne do [...]

Nikanor Melia

EÚ zaplatila kauciu za prepustenie hlavného predstaviteľa gruzínskej opozície z väzby

08.05.2021 21:42

Toto gesto pritom Európska únia označila za "dôležitý krok k ukončeniu politickej krízy v Gruzínsku".

Nicola Sturgeonová / Škótsko /

Stúpenci nezávislosti Škótska získali väčšinu v miestnom parlamente

08.05.2021 20:26, aktualizované: 22:17

To im dáva priestor na presadenie referenda o vystúpení zo Spojeného kráľovstva. To však nechce pripustiť britský premiér Boris Johnson.

Miloš Zeman

Zeman vymenoval 17 nových generálov, je medzi nimi i rektorka Univerzity obrany v Brne

08.05.2021 19:31

Rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová sa stala iba treťou generálkou českých ozbrojených síl.

taliansko alpy lavína helikoptéra záchrana

Pri páde lavín vo Francúzskych Alpách zahynulo sedem osôb, jednu ženu sa podarilo zachrániť

08.05.2021 18:34

Husté sneženie z posledných dní cez víkend vystriedali vyššie teploty, francúzske úrady preto už v piatok varovali pred obzvlášť vysokým lavínovým nebezpečenstvom.